БЕСИЛКА - BESILKA

280
Contains Ads

🔥 БЕСИЛКА - BESILKA е базирана на популарната игра на хартија „Бесилка“.

🔥 Играта содржи над 1200 рачно избрани поими.
🔥 Играчот ги погодува буквите со цел да го открие скриениот збор.
🔥 Играчот треба да биде внимателен затоа што има неколку обиди пред да биде обесен карактерот.


🔥 Карактеристики:

✔️ Над 1200 рачно избрани поими
✔️ 3 карактери кои можат да бидат обесени
✔️ Над 15 категории
✔️ Наменета за деца и возрасни

🔥 Забавувајте се со над 15 категории:

💉 Наука
👠 Брендови
🚘 Автомобили
🍔 Храна
🎺 Инструменти
⛵️ Предмети
🐙 Животни
🍉 Овошјa
🍆 Зеленчуци
👮 Професии
🚴 Спортови
🌎 Држави
🌃 Градови
💣 Цртани филмови

🔥 BESILKA - BESILKA e bazirana na popularnata igra na hartija "Besilka".
Igrata sodrzi nad 1200 racno izbrani poimi.
Igracot gi pogoduva bukvite so cel da go otkrie skrieniot zbor.
Igracot treba da bide vnimatelen zatoa sto ima nekolku obidi pred da bide obesen karakterot.

🔥 Karakteristiki:

✔️ Nad 1200 racno izbrani poimi
✔️ 3 karakteri koi mozat da bidat obeseni
✔️ Nad 15 kategorii
✔️ Nameneta za deca i vozrasni

🔥 Zabavuvajte se so nad 15 kategorii:

💉 Nauka
👠 Brendovi
🚘 Avtomobili
🍔 Hrana
🎺 Instrumenti
⛵️ Predmeti
🐙 Zivotni
🍉 Ovosja
🍆 Zelencuci
👮 Profesii
🚴 Sportovi
🌎 Drzavi
🌃 Gradovi
💣 Crtani filmovi
Read more
Collapse
3.5
280 total
5
4
3
2
1
Loading…

Additional Information

Updated
June 12, 2016
Size
4.1M
Installs
10,000+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
BalkanApps
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.