Balkanweb

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
Read more

Reviews

3.9
865 total
5502
4109
367
263
1124
Loading...

What's New

Fixed logo problem
Read more

Additional Information

Updated
December 4, 2017
Size
3.0M
Installs
100,000+
Current Version
2.1.3
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Permissions
Offered By
Balkanweb
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.