Balkanweb

BalkanWeb, që nga krijimi i saj në shkurt të vitit 2000, është faqja kryesore e lajmeve për Shqipërinë, e cila i përcjell lajmet me foto dhe video në kohë reale. Mbulon me lajme të gjithë shqipërinë dhe rajonin, ajo i përfshin të gjitha kategoritë: shqipëri, politik, kosovë, sociale, ekonomi, sport, kronika, lajme me orë, periferi, rajon, bota, analiza, intervista, kulturë, teknologji, informatikë, sondazhe, forum, blog, diskutime, horoskop, parashikimi i motit, balkanweb tv, fotogaleri etj.
Read more
Collapse
3.5
1,064 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

*Bug fixes and performance improvements
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 13, 2019
Size
10M
Installs
100,000+
Current Version
2.1.4
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Mature 17+
Permissions
Offered By
Balkanweb
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.