Banka e Fundit

Contains Ads

Në faqen dhe aplikacionin tonë ju ofrojmë çdo ndihmë të mundshme në lidhje me shkollën, duke nisur me: ese, projekte, detyra, punë kërkimore, teza provimesh dhe padyshim një larmi informacionesh në lidhje me tema të shumëllojshme.
Vazhdimisht postojmë për ju punë të reja të realizuara nga vetë nxënësit, me tema të larmishme. Hidhini një sy postimeve tona dhe me siguri do të mbeteni të kënaqur.
Read more
5.0
4 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Përmirësime në dizajn dhe performancë
- Shtohet opsioni i kërkimit të postimeve
Read more

Additional Information

Updated
December 3, 2017
Size
3.2M
Installs
100+
Current Version
1.2
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Geni Jaho
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.