4.0
13K reviews
1M+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Bankkart Mobil ile Bankkart dünyasının tüm ayrıcalıklarından faydalanın, kart bilgilerinizi ve harcamalarınızı kolayca takip edin.

Bankkart Mobil'e Ziraat Bankası internet şubesi ve Ziraat Mobil'e girişte kullandığınız TCKN/müşteri numarası ve internet bankacılığı şifreniz ile giriş yapabilirsiniz.

KARTLAR

Bankkart Mobil ile kartınıza ait tüm bilgilere kolaylıkla erişebilir, harcamalarınızı sektör detayında izleyebilirsiniz. Sonradan Taksitlendirme, Peşin Harca, Ertele gibi işlemleri, uygun işlemlerin üzerinde çıkan hızlı işlem butonlarıyla anında gerçekleştirebilir, kart şifrenizi belirleyebilir, kart ayarlarınızı değiştirebilir ve kartınızı geçici olarak kullanıma kapatabilirsiniz. Harcama kontrolü özelliği sayesinde ekstreniz belirli bir tutara eriştiğinde ya da limitiniz belirlediğiniz tutara düştüğünde bilgilendirilir, harcamalarınızı dilediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz.

Bankkart Combo başvurusu yapabilir, başvurunuzu takip edebilir ya da mevcut kartınız için limit artış talebinde bulunabilirsiniz.

KAMPANYALAR

Kampanya sayfasında tüm kampanyaları kolaylıkla takip ederken, Size Özel sunulacak kampanyaların keyfini çıkarabilirsiniz. Favori sektörünüzü belirleyerek, akıllı sıralama ile ilgi duyduğunuz sektörlerin kampanyalarına anında ulaşabilirsiniz. Katıldığınız kampanyaları takip edebilir, ne kadar daha harcama yapmanız gerektiğini kolayca takip edebilirsiniz.
Updated on
Jun 4, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
4.0
13K reviews
J. Ehdaie, Ph.D
April 7, 2021
one of the major weakness of this application is lack of option to change its language from Turkish to English. I hope that we will see this option in near future; Otherwise, I will uninstall it.
69 people found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
January 22, 2019
English Version is not here, I think you people don't care about foreigners but Turkish take/earn good money from foreigners, English is international language but you are independent from world.
111 people found this review helpful
Did you find this helpful?
A Google user
November 4, 2019
The world most worst application. There is no login for international citizens who are using ziraat bank account . they just know only turk citizenship. . Very bad disappointed because I have ziraat bank account but I can't login to this app. .
88 people found this review helpful
Did you find this helpful?

What's new

Bu güncelleme ile birlikte;

Performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmeleri gerçekleştirildi.

İlginiz için teşekkür ederiz.