Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на виетнамски

Báo An Giang - Tiếng nói của Đảng Bộ, chính quyền và nhân dân tỉnh An Giang
Еден весник Giang - Гласот на комитет на партијата, властите и луѓето во Еден Giang
Прочитајте повеќе
4,4
Вкупно 14
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

Cập nhật thêm tin tức và tính năng mới
Прочитајте повеќе

Дополнителни информации

Ажурирано
09 февруари 2018
Големина
10M
Инсталации
500+
Тековна верзија
1.0
Потребен е Android
4.1 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
VDOC Ltd
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.