Aktivně a zdravě – fitness, hubnutí, zdraví

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Měnit své zaběhlé návyky není jednoduché. Ano, vyžaduje to trochu úsilí a motivace, ovšem na druhé straně jsou lákavé výsledky. Dobře se cítit, dobře vypadat, sklízet obdiv.

Ve Vím, co jím jsme dali hlavy dohromady společně s profíky na výživu, pohyb a hubnutí. Přizvali jsme Jitku Nováčkovou, Lukáše Krpálka, Romana Vaňka a další, aby ti pomohli s motivací. To vše jsme doplnili o zajímavou soutěž. Výsledkem je aplikace Aktivně a zdravě, která tě vyzve k plnění fitness úkolů ve čtyřech sezónách. Navíc za každý splněný úkol získáš body, za které můžeš vyhrát skvělé ceny.

Zapoj se a uvidíš, že i ty máš na to žít zdravě a být v kondici. Neboj se, že budeš hladovět díky dietám nebo že se zničíš během na desítce. Dozvíš se mnoho zajímavých, a přitom jednoduchých rad, které fungují.

Aplikace tě provede nenáročným fitness programem společně s podporou skvělých sportovců. Přesvědčí tě, že cvičení přináší radost a není o tom se zničit.

Bez správné stravy a bez receptů by to nešlo. Proto jsme s Romanem Vaňkem připravili atraktivní a překvapivé výzvy. Neordinujeme dietu, nediktujeme jídlo, jen doporučujeme to, co je vhodné a co méně vhodné.

Po každém výkonu přichází čas na relax. Skutečně zdravý lifestyle není pouze o výkonech, o množství spálených kalorií. Vše musí být v rovnováze, proto tě Jitka Nováčková naučí odpočívat.

Pusť se do toho, 80 % úspěchu je začít!

Vyhledejte nás pod slovy aktivne a zdrave.
Changing your living habits is not easy. Yes, it requires a bit of effort and motivation, but on the other hand there are tempting results. Feel good, look good, reap admiration.

I know what we put together together with nutrition, movement and weight loss. We have invited Jitka Nováčková, Lukáš Krpálek, Romana Vaněk and others to help with motivation. We've added this to an interesting competition. The result is an Active and Healthy application that invites you to perform fitness tasks in four seasons. In addition, you earn points for every accomplished task, for which you can win great prizes.

Join and see that you also have to live healthy and be fit. Do not be afraid that you will be starving with diets or that you will be destroyed during the ten. You will learn a lot of interesting, yet simple tips that work.

The application will make you an unpretentious fitness program along with the support of great athletes. It will convince you that the exercise brings joy and is not about destroying it.

Without proper diet and no prescriptions it would not work. That is why we have prepared attractive and surprising challenges with Roman Vaněk. We do not coordinate the diet, do not prescribe food, we only recommend what is appropriate and less appropriate.

After each exercise, there is time to relax. A really healthy lifestyle is not just about performance, the amount of calories burned. Everything must be in balance, so Jitka Nováčková will learn to relax.

Let's start, 80% success is to start!

Find us under active and healthy words.
Read more
Collapse
4.3
235 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Servisní udate
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 1, 2019
Size
6.7M
Installs
10,000+
Current Version
1.0.27
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
behavin s.r.o.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.