2018 Bekçilik Sözlü ve Yazılı Sınav Testleri

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

2018 yılı içerisinde 14500 çarşı ve mahalle bekçisi alınacak. İlkokul mezunları dahil geniş bir yaş aralığının başvuracağı bu alımlarda bir adım önde olmak bu uygulama ile elinizde. Türkiye'nin en çok satılan ve tercih edilen bekçilik uygulamasını mutlaka edinmelisiniz.

Binlerce başvurunun arasından sıyrılıp mahalle bekçisi olmaya hak kazanmak için bekçilik sözlü mülakatlarını geçmek gerekiyor.Peki bekçilik sözlü mülakatlarına nasıl hazırlanılır? Yazılı sınavda nasıl başarılı olunur? Bu konuda 60-70 TL fiyatlarla satılan yazılı eserler var. Bunlara alternatif olarak Polisnoktası güvencesi ile hazırlanan Bekçilik sözlü mülakatları ve yazılı sınav uygulaması artık Play Store üzerinden satın alınabiliyor.

Uygulamamızın içerisinde iki ana bölüm var:

Sözlü Mülakat Soruları
Yazılı Sınav Testleri

Sözlü mülakat soruları kısmında, bundan önceki bekçi alımlarında komisyon tarafından adaylara sorulan sorular ve bunlara verilmesi gereken cevaplar yer alıyor.

Yazılı Sınav kısmımızda, bekçi adaylarının girecekleri sınav sürecini aynen yansıtmaya çalıştık. temel derslerden 50 soru ve 60 dakika süre ayarlaması yaptık. Sınav sonucunda bekçi adayı kaç puan aldığını görebiliyor. Bu bölümümüz de hızla geliştirilecek, bekçilik yazılı sınav süresine kadar hızla doldurulacaktır.

Bekçi adayları; Mahalle Bekçisi olup olmayacağınızı belirleyecek bu kısa zamana, hazır ve donanımlı olarak göğüs germek için hemen bu uygulamayı alın ve çalışmaya başlayın. Üstelik, 40-50 TL fiyatlarla satılan kitapların yerine sadece 16.99 TL.

Bir kez ödeyin, sürekli güncel ve hızlı bir çalışma imkanına sahip olun.

ÖNEMLİ NOT: Bu uygulama test kitabı mahiyetindedir, kesin çıkacak soruları içerme iddiasında değildir. Daha önce sorulmuş, çıkmış soruları ve çıkabilecek mülakat soru-cevap ve yazılı testlerini içermektedir. Kesin çıkacak soruları kimse bilemez, bilse de kanunen açıklayamaz. Bu hususu dikkate alarak satın alınız.

Satın aldıktan sonra 2 saat içinde sistem üzerinden iade edebilirsiniz. Daha sonra iade yapılmamaktadır.
14500 marketplace and neighborhood wardens will be taken in 2018. It will apply a wide age range, including primary school graduates to be one step ahead of these purchases in your hand with this application. Turkey's best-selling and you must obtain an absolute preferred guarding applications.

To qualify to be among thousands of applicants pass the guard slipped neighborhood watchman guarding the oral interview gerekiyor.pe how to prepare an oral interview is? How to be successful in the written exam? written works have sold at prices 60-70 per this issue. They are prepared with Polisnokta as an alternative to the oral interview and written exam security guard can now be purchased through the Play Store app.

There are two main sections in our application:

Oral Interview Questions
Examination Tests

Oral part of the interview questions, questions asked to the candidates by the commission in the preceding guard reception and contained the answer to be given to them.

Examination our part of us, we tried to reflect exactly the guard candidates will enter the examination process. We have 50 questions and set the basic course of 60 minutes. guard candidates pass the examination can see how many points. In this section we will also be developed rapidly, guarding the written exam will be filled as quickly as possible.

The caretaker candidates; Quarter Guard will Determine whether this short time, ready and equipped to face these applications are received immediately and start working. Moreover, instead of books sold at 40-50 per price only £ 16.99.

Pay once, have the opportunity to work quickly and continuously updated.

IMPORTANT NOTE: This application is a text book of nature, it does not claim to include questions will be final. has been asked before, it emerged contains questions and answers interview questions and written tests, and that may arise. Nobody knows the exact question will be, does not explain if he knew the law. Your purchase consideration of this matter.

After purchase you can return it within 2 hours out of the system. Then it is non-refundable.
Read more
3.6
107 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

İyileştirmeler yapıldı
Read more

Additional Information

Eligible for Family Library
Updated
April 27, 2018
Installs
1,000+
Current Version
1.5
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Emre KOCİ
Developer
Dolunay Fatsa /ORDU bekcialimi.com
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.