Hoop Fly

Everyone
79
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Keşke sinir bozucu sineklere karşı böyle bir sinek yakalayıcımız olsa. Sinek görünce çıldıran bu sinek avcısını serbest bırak ve sinir bozucu sineği yakala.Oynamak için iki farklı modumuz var

1) TapTap mode : Bu modda sinek yakalayıcımızı sağ ve sol parmak izlerine tıklayarak yukarı tırmandırıyoruz. Ne kadar seri basılırsa okadar hızlı tırmanır. Sinek yakalayıcısının önünde bir engel yok ise bir sağ bir sol tekrar ederek combo ile daha hızlı tırmana bilirsiniz.

2) Draw mode : Bu modda ise sinek yakalıyıcısının kolları yok ve tırmanmak yerine parmağınızla ekrana çizdiğiniz çizgilere basıp zıplayarak ilerliyor. engellere çarpmamak için hangi açıyla çizmen gerektiğini hesapla ve sinek yakalayıcısının altına çiz bırak yukarı zıplasın.İki modda da level arttıkça sinek hızlanır ve yakalaması gitikçe zorlaşır. ve amacın sinek çok fazla kat yükselmeden yakalamak. leveldeki kat sayısı levele bağlıdır. Level yükseldikçe katlar artar. eğer son kata kadar sineği yakalayamazsan kulvarın üstü kapanır ve o bölümden yıldız alamadan geçersin.


İki moda da her bir levele 1 tane sinek kazanırsın.

Bu sinekler ile sinek avcısının zıplama gücünü veya tırmanma gücünü yükseltip daha hızlı yukarı çıkmasını sağlaya bilirsin.

İki modunda sinek , yıldız , güçlendirme ve güçlendirme değerleri birbirinden bağımsızdır. Hangi tarz hoşuna gidiyorsa ona odaklan!

Parmak yeteneği isteyen bu oyun tam kafayı yedirtmelik :)
I wish we had such a fly catcher against the annoying flies. Release this crazy fly hunter when you see the fly and catch the annoying fly.We have two different modes to play

1) TapTap mode: In this mode, we catch our fly catcher by clicking on the right and left fingerprints. The faster the series is pressed, the faster it climbs. If there is no obstacle in front of the fly catcher, you can climb faster with a combo by repeating one right one left.

2) Draw mode: In this mode, the fly collar doesn't have any arms and instead of climbing, it moves by jumping on the lines that you draw on the screen with your finger. Calculate the angle at which you must draw to avoid hitting the obstacles and bounce the line below the fly catcher.As the level increases in both modes, the fly accelerates and becomes harder to catch. and your goal is to catch the fly without rising too much floor. The number of floors in the level depends on the level. The higher the level, the higher the floors. If you don't catch the fly up to the last floor, the lane will be closed and you can't get a star from that section.


You can win 1 fly for each level.

With these flies you can increase the jumping power or climbing power of the fly hunter and make it go up faster.

In two modes, the fly, star, boost and boost values ​​are independent of each other. Focus on what style you like!

Fingering skill this game is a complete nagging :)
Read more
Collapse
4.8
79 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Reklamlar Tamamen Kaldırıldı.
Gizlilik Politikası Eklendi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 17, 2019
Size
37M
Installs
500+
Current Version
1.46
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-Game Purchases
In-app Products
$0.99 - $1.99 per item
Permissions
Offered By
BELYUM
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.