Benzin Al

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Benzin Al ile teması en aza indirin, siz ve sevdikleriniz için risklerden koruyun, korunun.

Akaryakıt alırken temas etmek ve riskten korunmak mı istiyorsunuz? Ödeme için aracınızdan inmek mi istemiyorsunuz? Benzin Al size bu hizmetleri aracınızdan inmeden güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde akıllı cep telefonunuzdan yapma imkanını sunuyor.

Akaryakıt alırken sıra beklemek istemiyor musunuz? Kredi kartı işlemleri size gereksiz ve uzun mu geliyor? Artık bunları yapmadan da akaryakıt alabilirsiniz. Benzin Al size bu hizmetleri aracınızdan inmeden güvenli, hızlı ve kolay bir şekilde akıllı cep telefonunuzdan yapma imkanını sunuyor.

Nasıl Üye Olabilirim?

Uygulamada veya Benzinal.com.tr adresinde yer alan ön kayıt formunu doldurarak üye olabilirsiniz. Benzin Al tarafından şifreniz sms olarak gönderilecektir. Şifreniz giriş sağlayarak sözleşmenizi onayladıktan sonra sistemi kullanabilmeniz için gerekli tanımlamaları yapabilirsiniz.

Nasıl Çalışır ?

Sürecin tamamlanmasından sonra tarafınıza akaryakıt alımlarınızda teması en aza indirmenizi sağlayacak kartınız veya anahtarlığınız, teması ortadan kaldıracak olan akıllı halkanızın tarafınıza gönderilmesinden sonra sistem aktif hale getirilir ve artık Benzin Al uygulaması ile yapacağınız akaryakıt alımlarınızı hızlı, güvenli ve kolay bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Neden Benzin Al?

- Teması en aza indirerek, aracınızdan inmeden yakıt almanızı ve riskten korunmanızı sağlar
- Benzin istasyonunda geçirdiğiniz süreyi kısaltır.
- Dilediğiniz kredi kartınızı uygulamaya eklemenizi sağlar.
- Benzin Al uygulamasından geçmiş akaryakıt alışverişlerinizi görüntüleyebilirsiniz.
- Kurumsal firmaların elde ettiği indirimli fiyatlardan faydalanabilirsiniz.

Benzin Al güvenli midir?

Benzin Al aracınızdan inmeden mobil uygulamanızla ödeme olanağı ile size maksimum güvenlik sağlar. Siz yakıt alımınızı yaptıktan sonra Benzin Al güvenli ödeme yöntemi ile tahsilatını gerçekleştirir. Tüm bilgileriniz ilgili yasalara uygun şekilde güvenli ortamlarda saklanmaktadır.
Minimize contact with Buy Gasoline, protect from risks for you and your loved ones.
 
Do you want to contact and avoid risk while buying fuel? Don't want to get out of your vehicle for payment? Benzin Al offers you the opportunity to do these services safely, quickly and easily without leaving your vehicle.
 
Don't you want to wait in line while buying fuel? Are credit card transactions unnecessary and long for you? Now you can buy fuel without doing these. Benzin Al offers you the opportunity to do these services safely, quickly and easily without leaving your vehicle.
 
How Can I Become A Member?
 
You can become a member by filling out the pre-registration form in the application or at Benzinal.com.tr. Your password will be sent as an SMS by Buy Gasoline. You can make the necessary definitions so that you can use the system after you confirm your contract by providing your password.
 
How does it work ?
 
After the process is completed, your card or keychain will be minimized in your fuel purchases, and the system will be activated after you send your smart ring, which will eliminate the contact, and now you can provide your fuel purchases quickly, safely and easily.
 
Why Buy Gasoline?
 
- It minimizes the contact and allows you to get fuel and protect from risk without getting off your vehicle.
- Shortens the time you spend at the gas station.
- Allows you to add your desired credit card to the application.
- You can view your fuel purchases that have passed through the Buy Gas application.
- You can take advantage of discounted prices obtained by corporate companies.
 
Is Buying Gas Safe?
 
It provides you maximum security with the opportunity to pay with your mobile application without getting off the Gasoline vehicle. After you make your fuel purchase, Buy Gasoline collects with the secure payment method. All your information is stored in secure environments in accordance with applicable laws.
Read more
Collapse
4.5
890 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

görüntü iyileştirmeleri yapıldı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
November 1, 2020
Size
Varies with device
Installs
10,000+
Current Version
Varies with device
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Permissions
Offered By
Benzin Al
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: TurkeyLanguage: English (United States)All prices include VAT.
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.