Just VPN - Ücretsiz hızlı VPN erişim dns ve proxy

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Yetli geliştirici ben tarafından hazırlandı. Sizlerin desteği ile daha ileriye gideceğim. VPN ve proxy değiştirme üzerine olan bu yazılım erişimde engellerinide aşabilmekte(önerilmiyor).

JUST VPN

ücretsiz ve en hızlı vpn'mi arıyorsunuz bir çok ücretli vpn'in yanı sıra just vpn ücretsiz bir şekilde sizlere sunulmuştur. Ücretsiz olması nedeniyle erişim sınırlı bir süre ile yeniden bağlanma gerektirir. Bu sürenin olmasının sebebi daha fazla insana daha fazla hizmet sunabilmek için. Bu sürelerin en ideli 1 saat olan kullanım süresini istediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Güvenli ve ücretsiz olan bu VPN her ülkede hizmet vermekte.free proxy özelliği ve adblock gibi bir çok özelliği var. Torrentlerde kullanılamaz. Oyunlar da kullanılamaz.

Ücretsiz VPN denince akla gelen ilk VPN olma amacımız var.

Yerli geliştirlilen bu hizmete desteklerini bekleriz.

Özellikleri 🚀
- 1 Gbps hız desteği
- Güvenli erişim için 0 takip
- Anonim bağlantı özelliği
- Kayıt ve bilgi gerektirmeden süreli erişim hakkı
- Yerel destek ve sürekli güncel kalması

VPN Nedir ve VPN Nasıl Kurulur? 🚀

Çok basit bir ifadeyle, bir VPN PC'nizi, akıllı telefonunuzu veya tabletinizi internetteki başka bir bilgisayara (sunucu adı verilen) bağlar ve o bilgisayarın internet bağlantısını kullanarak internette gezinmenizi sağlar. Bu sunucu farklı bir ülkedeyse, o ülkeden geliyormuşsunuz gibi görünecektir ve normalde yapamayacağınız şeylere potansiyel olarak erişebilirsiniz.

Peki bu size nasıl yardımcı olur? İyi soru! Aşağıdakileri yapmak için bir VPN kullanabilirsiniz:

Web sitelerinde veya ses ve video yayınında coğrafi kısıtlamaları atlayın.
Netflix ve Hulu gibi akışlı ortamları izleyin.
Kendinizi güvenilmez Wi-Fi bağlantı noktalarına gözetlemekten koruyun.
Gerçek konumunuzu gizleyerek en azından çevrimiçi olarak anonimlik kazanın.
Bugünlerde insanların büyük çoğunluğu, farklı bir ülkedeki içeriği izlemek için coğrafi kısıtlamaları değiştirmek veya atlamak için VPN kullanıyor. Bir kahve dükkanında çalışırken kendinizi korumak için hala çok kullanışlıdır, ancak artık birincil kullanım değildir.


VPN Nasıl Çalışır? 📡📡📡📡

Bilgisayarınızı (veya bir akıllı telefon veya tablet gibi başka bir cihazı) bir VPN'ye bağladığınızda, bilgisayar VPN ile aynı yerel ağdaymış gibi çalışır. Tüm ağ trafiğiniz VPN ile güvenli bir bağlantı üzerinden gönderilir. Bilgisayarınız ağdaki gibi davrandığından, bu, dünyanın diğer tarafında olsanız bile, yerel ağ kaynaklarına güvenle erişmenizi sağlar. İnternet’i, VPN’in yerindeymiş gibi kullanıyor olabilirsiniz; bu, pubik Wi-Fi kullanıyorsanız veya coğrafi engellenmiş web sitelerine erişmek istiyorsanız, bunun yararları vardır.

Bir VPN’e bağlıyken web’e gözattığınızda, bilgisayarınız web sitesine şifreli VPN bağlantısı üzerinden bağlanır. VPN sizin için talebi iletir ve yanıtı web sitesinden güvenli bağlantı yoluyla iletir. Netflix'e erişmek için ABD merkezli bir VPN kullanıyorsanız, Netflix bağlantınızı ABD'den geldiğini görecektir.
Created by competent developer myself. I will go further with your support. This software, which is on VPN and proxy switching, can also circumvent access barriers (not recommended).

JUST VPN

You are looking for free and fastest vpn, as well as many paid vpn, just vpn is offered to you free of charge. Because it's free, access requires reconnection for a limited time. The reason for this period is to provide more service to more people. You can use the most ideal of these times, which is 1 hour, as much as you want. This VPN, which is safe and free, is available in every country. It has many features such as free proxy feature and adblock. Cannot be used in torrents. Games are also not available.

Our goal is to be the first VPN that comes to mind when it comes to free VPN.

We expect their support for this locally developed service.

Features 🚀
- 1 Gbps speed support
- 0 tracking for secure access
- Anonymous connection feature
- Periodic access right without registration and information
- Local support and keeping up to date

What is a VPN and How to Set Up a VPN? 🚀

In very simple terms, a VPN connects your PC, smartphone or tablet to another computer on the internet (called a server) and allows you to surf the internet using that computer's internet connection. If this server is in a different country, it will look like you come from that country, and you can potentially access things you wouldn't normally do.

So how does this help you? Good question! You can use a VPN to do the following:

Bypass geographic restrictions on websites or streaming audio and video.
Watch streaming media like Netflix and Hulu.
Protect yourself from spying on unreliable Wi-Fi hotspots.
Gain anonymity at least online by hiding your real location.
The vast majority of people these days use VPNs to change or bypass geographic restrictions to watch content in a different country. It's still very useful for protecting yourself while working in a coffee shop, but it's no longer primary use.


How Does a VPN Work? 📡📡📡📡

When you connect your computer (or other device such as a smartphone or tablet) to a VPN, the computer works as if it were on the same local network as the VPN. All your network traffic is sent over a secure connection with VPN. Since your computer behaves like a network, this allows you to securely access local network resources even if you are on the other side of the world. You may be using the Internet as if it were a VPN; This means if you use pubic Wi-Fi or want to access geo-blocked websites, this has its benefits.

When you browse the web while connected to a VPN, your computer connects to the website over an encrypted VPN connection. The VPN transmits the request for you and transmits the response from the website via a secure connection. If you're using a US-based VPN to access Netflix, Netflix will see your connection coming from the US.
Read more
Collapse
4.2
13 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Yeni sunucular geldi taze taze
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
September 23, 2020
Size
5.9M
Installs
500+
Current Version
1.5
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Berkay öztunç
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.