Bilgeweb İnteraktif Rerklam Ajansı

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Bilgelik bilgi sahibi olmanın ötesinde bilgiyi tecrübe ile harmanlayıp en uygun davranışı sergileme sanatıdır bizce.

Alışılagelmiş standartlar, kurallar hiç bize göre değil. Ancak sırf farklı olmak adına alışılagelmiş köklü doğrulardan vazgeçmemiz de mümkün değil. Şirketimizin adının hakkını vermezsek kendimizle çelişiriz.
Bilgelik bilgi sahibi olmanın ötesinde bilgiyi tecrübe ile harmanlayıp en uygun davranışı sergileme sanatıdır bizce. İşimiz Reklam. Bizce en etkili reklam muhatabı ile etkileşim kurabilen ve böylece hem muhatabının aklında iz bırakan hem de muhatabından aldığı etkiyi değerlendirerek performansını daima yukarı taşımayı başaran reklamdır. Tüm bunları birleştirince şirketimizin unvanı da ortaya çıkmış oluyor; Bilge Web İnteraktif Reklam Ajansı.
Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler; biz buna benzer klişe sözlerde ufak değişiklikler yaparak kendimizi daha net ifade etmekten mutluluk duyuyoruz ve bu sözü “Reklamın sınırı olmaz” şeklinde değiştiriyoruz. Reklam kampanyalarını kapsamlı ve uzun soluklu planlayarak başarılı bir sonuç alabileceğimizi çok iyi biliyoruz. İnteraktif bir Reklam Ajansı olarak; Web Tasarım, Katalog Tasarımı, Kurumsal Kimlik, Logo Tasarım, Grafik Tasarım, Google Adwords Reklamları, SEO, Yandex Reklam ve Harita Kaydı gibi tüm interaktif reklam kanallarıyla büyük ve güçlü bir ordu misali tüm cenahlardan meydana iniyor ve tüm gücünüzle satışlarınızı artırmanıza destek oluyoruz.
Aynı amaca hizmet eden tüm bu birbirinden farklı ama birbirini tamamlayıcı reklam faaliyetlerinde azami başarıya ulaşmak için bu alanlarda Bilge’liğini kanıtlamış, yaptığı işten zevk alan uzmanlardan oluşan şimdilik 9 kişilik çelik gibi güçlü bir kadro ile sinerjik ve eğlenceli mesai saatleri geçiriyoruz.
Güzel ülkemizin başkenti olma şerefine nail olan güzel şehrimiz Ankara’mızdaki merkezimizden, her an sayıları artmaya devam eden ve şu ana kadar yaklaşık 800’e ulaşan, her biri farklı meslek dallarından oluşan müşterilerimize, Bilge Web’e duydukları güvenden ötürü teşekkür ediyoruz.

Neden siz diye soranlara “Ücretsiz Destek ve Danışmanlık, Google Adwords ve Tasarım Hizmetlerimizde Devamlılık ve Yıllık Anlaşmalarda Dayanılmaz Cazibedar Fiyat Politikamız” diyoruz.

Müşteri temsilcimize Ulaşmak İçin 0 312 232 23 50 nolu telefonumuzu arayabilir ya da info@bilgeweb.com posta kutusuna elektronik posta gönderebilirsiniz. E-posta programınızı açmak istemiyorsanız mesajlarınızı göndermek için sitemizdeki iletişim formunu kullanabilirsiniz.
blending with the knowledge of having experiences beyond wisdom is the most appropriate behavior to exhibit art we think.

Conventional standards, not rules at all for us. Just because we give up in order to be different from conventional radical right is not possible. If we do not give the right to the name of our company, we contradict ourselves.
blending with the knowledge of having experiences beyond wisdom is the most appropriate behavior to exhibit art we think. Our business is advertising. We think that can interact with the most effective advertising counterparts and thus the minds of both interlocutors tracer to evaluate the effect received from both addressed advertising performance've always managed to move up. Combine all this happening in the title of our company arisen; Wise Web Interactive Advertising Agency.
The ad's better not say bad; We are pleased to express ourselves more clearly by making small changes in words and similar cliches that promise "not the ad line" as we change. Ad campaigns can get a successful outcome by planning a comprehensive and long-term, we know very well. As an interactive advertising agency; Web Design, Catalog Design, Corporate Identity, Logo Design, Graphic Design, Google Adwords Ads, SEO, Yandex Advertising and Map Registration as all interactive advertising channel with coming down consist of large and powerful army misali all the flank and we are helping you to increase your sales with all your strength.
The same objectives that serve all these different but complementary advertising activities in these areas to achieve maximum success has proven its Bilge'lig, consisting of enjoying the experts of his work now, we're having synergistic and fun hours with a strong team such as 9-seater steel.
the honor of being the capital of this beautiful country our beautiful our city is the center of our Ankara, every moment counts continued to increase and reached 800 so far, every one of our customers of different professions, thank you wise because of their confidence in the Web.

Why is he asking you to "Free Support and Counseling, Persistence and our Google Adwords and Design Services in the Annual Policy Agreement unbearable Cazibed Price" call.

In order to reach our customer representatives can call our phone 0312232 23 50 or send an e-mail to info@bilgeweb.co No. mailbox. If you do not want to open your e-mail program, you can use the contact form on our site to send your messages.
Read more
Collapse
5.0
1 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Bilgeweb İnteraktif Reklam Ajansı
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 17, 2018
Size
1.6M
Installs
5+
Current Version
1.0
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Bilgeweb
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.