Progate ©

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

SCS OTOMATİK PANJUR VE KAPI SİSTEMLERİ 2005 yılında sektöre dahil olarak, imalat ve montaj kalitesiyle yüksek standartta ürünü hedeflemiştir. Profesyonel bir ekip tarafından kurularak, Ankara’ da başlayan faaliyetlerini, Ankara dışındaki illerde verdiği temsilciliklerle geliştirmiş, öncelikle ürün ve hizmette kalite hedefi ile çalışmalarına yön vererek sektörün önde gelen kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Satış, üretim ve montajın yanında piyasadaki yerini hazırlamak ve pazara kendini kabul ettirmek için çalışmalarına hızla devam etmektedir. 2.000 m2 lik kapalı alanda günlük kapasitesimiz 250 panjurdur. Güçlü stoğumuz ile imalatçı diğer firmalara toptan malzeme satışlarımız hız kazanmıştır. Panjur ve kepenk grubunda hızlı ve kaliteli yükselişimizi her geçen gün daha ileriye taşımaktayız. Ayrıca, tüm monoblok panjur, stor ve plisse sineklik sistemlerimiz SCSTOR markası ile Otomatik kapı sistemlerimizde PROGATE markası ile Güneş kontrol sistemlerini SCSREEN markası ile toptan ve parakende olarak satışa sunulmuştur.

Çalışma sistemimiz asla üretip satmak değildir. Her türlü teknik hizmet ve servis anlayışımızla ürünlerimizin arkasındayız. Biliyoruz ki sadece bu sektörde değil tüm sektörler de yaşanılan en büyük sıkıntı satış sonrası servis hizmetidir. Siz bu hizmeti kusursuz yapabilirseniz, başka hiç bir çaba göstermenize gerek kalmayacaktır ve bu anlayış ile yolumuza devam etmekteyiz.

Firma olarak şuna inanıyoruz ki, sistem üretiminin her basamağında, profilden en küçük vida parçasına kadar doğru tercihler tüm sistemin kalitesini garanti altına alır. Bu anlamda, sisteme katılan en ufak parça kaliteli üretimin maksimum konfor ve güvenliğin ölçütüdür. Ve biliyoruz ki bir ürünün kalitesi şirketin tamamının kalitesinin aynasıdır. Bu anlayışla çıktığımız yolda, kaliteli malzeme, üstün hizmet anlayışı ve sorumluluk beraberinde başarımızı getirecektir.

Tekrar söylüyoruz “Başaramamamız için hiçbir neden göremiyoruz ve biz bu işi iyi biliyoruz”

Saygılarımızla.
SCSI AUTOMATIC SHUTTER AND DOOR SYSTEMS in 2005 as part of the sector, aimed at manufacturing and assembly of products with a high standard of quality. established by a professional team, in Ankara began its activities, developed with representation given in provinces outside of Ankara, primarily taking place between products and services in giving direction to the work with the quality objectives of the leading companies in the sector has succeeded. Sales, to prepare the market place in addition to production and assembly, and continues to work rapidly to impose itself on the market. Our daily CAPACITYa 2,000 m2 indoor space is 250 blinds. Strong industry stocks have accelerated our sales with our wholesale supplies to other companies. Every day we carry forward our ascent speed and high quality blinds and shutters in the group. In addition, all monoblock blinds, roller blinds and mosquito nets Plisse system SCST our brand with our automatic door systems with solar control systems SCSRE PROGAT brand that has been sold in wholesale and retail brand.

Our system of work is never to produce and sell. We stand behind our understanding of our products and service all kinds of technical services. We know that all sectors not only in this sector is the largest shortage of experienced after-sales service. If you can perfect this service, no other will not need to make an effort and we continue our way through this approach.

We believe that as a company that, at every stage of the production system, right down to the smallest screw part of the preferred profiles guarantees the quality of the entire system. In this sense, the smallest component introduced into the system is a measure of the maximum comfort and safety quality production. And we know that the quality of a product is the mirror of the quality of the entire company. This way we get insights quality materials, will bring together our success in understanding and responsibility outstanding service.

Again we say "we do not see any reason for us and we know this business very well Başaramama"

Our respect.
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Progate Kurumsal Mobil Uygulama
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 14, 2018
Size
1.3M
Installs
1+
Current Version
1.0
Requires Android
5.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Bilgeweb
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.