Intell4

Contains ads
100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Intell4, Intellfor Stratejik Araştırmalar Merkezi’ne bağlı yayan yapan destekleyici, Türkiye’nin yeni dünya düzenindeki stratejik rolüne katkı sağlamak amacıyla hizmet veren milli bir haber kanalıdır. Intell4, dünyaya yeni bir bakış açısı getirmeyi hedeflerken, ülkemizin menfaatlerini ön planda tutmaktadır.

Haber kanalımız, dünyanın hızla değişen karmaşık koşullarında Türkiye’nin daha güvenli şekilde ilerlemesi için bir çok akademik kurum ve şirketlerle ortak çalışarak verilerini analitik temele dayandırmakta ve olayları sistemsel bir şekilde analiz etmektedir. Intell4, bugünün olaylarına verilerle yaklaşarak geleceğe yönelik doğru analizler yapabilmeyi ve bunları paylaşmayı amaçlar.

Intell4, intellfor.com‘a ait tüm verileri ve analizleri kullanma hakkına sahiptir. Intellfor, öngörülerini geliştirirken alışılagelmiş metodların yanı sıra, geçmişten günümüze aktarılmış bilgileri kendi geliştirdiği “Cangash Sistemi” ile birlikte kullanmaktadır.

Doğru ve tarafsız habercilik ilkeleriyle yayın yapan Intell4, dünyanın farklı kuruluşlarından araştırmacı ve yazarların analizlerine yer vermektedir.
Updated on
Oct 17, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

* Tasarımsal düzenlemeler yapıldı.
* Performans geliştirmeleri yapıldı.
* Fotogaleri haberlerine tasarımsal zenginlikler eklendi.