Türkçe Kelime Bulmaca Oyunu

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

İnsanlar ancak bildikleri kelimeler ile düşünür, iletişim kurar. Bu uygulama ile 60.000 kelimeyi anlamları ile birlikte öğreneceksiniz.

%100 yerli üretim olan bu uygulama tamamen ücretsizdir.

Sizleri sıkmadan gösterilecek olan reklamlar bu tarz uygulamaların küçük finans kaynağını oluşturmaktadır. Reklamlara tıklama sayısı ile üreticilere küçük ödemeler yapılmaktadır.

Jeton kazanmak için yapmanız gereken, üst köşedeki simgeye tıklayarak; karşınıza çıkan kısa reklam videolarını sonuna kadar izlemek veya satın almaktır. Bilemediğiniz kelimeler için bu jetonlarınızı kullanacaksınız.

Uygulamaya ANTİ ALZHEİMER gibi bir isim de vermeyi düşündük. ALZHEİMER "İlerleyen yaş gecikmeli hatırlamada güçlük, azalmış bilişsel esneklik ve bellek ile bazı görsel mekansal becerilerde bozulmayla ilişkilendirilebilir." şeklinde tanımlanmaktadır. Normal şartlarda; ilerleyen yaş ile birlikte seyreden bu gibi zihinsel değişiklikler bir takım ip uçları ve hatırlamayı kolaylaştıracak yollar kullanılarak telafi edilebilir. Bu yollardan birisi de bulmaca ve kelime oyunlarıdır.

NASIL OYNANIR

Sizlere 4-10 Harfli bir kelime verilecek, bu kelimenin harfleri ile üretilebilecek en az 3 harfli diğer tüm anlamlı kelimeleri (Anagramlarını) bulmanız istenecektir.

Benzer uygulamaların aksine, bu uygulamada tüm Türkçe kelimeler önceden hesap edilmiştir. Matematiksel olarak 10 harf ile neredeyse 11 milyon anlamlı-anlamsız kelime üretilebilmektedir. Sizler bu kelimelerden anlamlı olanlarını bulacaksınız.

Başarı dileklerimizle...

Küçük bir ricamız uygulamamızı gerçekten beğendi iseniz, yıldız ve yorumlarınızı bizden esirgememenizdir.
Bu işlem yerli bir yazılımın aramalarda üst kısımlarda görünmesini sağlayacaktır. Ayrıca sayfa olarak çıkan reklamalara tıklama oranları ile yeni uygulama geliştirmemize motivasyon sağlamış olacaksınız.

Teşekkürler.
People only think they know the words, communicate. With this application you will learn 60,000 words with meanings.

This application is completely free with 100% domestic production.

You will display ads that are crimping constitute the financial resources of such small applications. the manufacturer with the number of clicks on the ads is made small payments.

Tokens you need to do to win, click the icon in the upper corner; as you come to a short advertisement videos to watch it is to buy or to the end. You will use these coins for your words that you know.

ALZHEIMER'S ANTI a name we thought of making the application as well. ALZHEIMER'S "Advancing age difficulty remembering delayed, may be associated with decreased visual-spatial skills deteriorate in some cognitive flexibility and memory." It was described. Normally; mental changes such sailing with age can be compensated using a number of tips and ways to make it easier to remember. One of these ways are also puzzles and word games.

HOW TO PLAY

You will be given a word of 4-10 letters, at least three-letter word that can be produced with the significant other letters of that word (anagram of) you will be prompted to find.

Unlike similar applications, this application has been already account all Turkish words. Mathematically, nearly 11 million to 10 letters can be produced meaningful-meaningless words. You will find the meaning of these words.

Wishing you success ...

If you are a small practice we really enjoyed our request, the star and you should spare us your comments.
This will make it appear in the upper parts in search of domestic software. In addition, the page will be motivated us to develop new applications with the rate of ad clicks.

Thank you.
Read more
Collapse
4.2
164 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Kısmi Düzeltmeler Yapıldı..
- Uygulama İçi Satın Alma Eklendi.
- Arayüzde iyileştirmeler yapıldı.
- Harflere dokunarak kelime oluşturma eklendi.
- Bazı telefonlar için bağlantı sorunu giderildi.
- Oyuncu profilini düzenleyebilecek.
- İnternet bağlantısı sorunu çözüldü.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 27, 2017
Size
26M
Installs
10,000+
Current Version
1.3.8
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
In-app Products
$0.99 - $2.49 per item
Permissions
Offered By
BilgiSoft Bilişim Ar-Ge
Developer
Ataturk Universitesi ATA Teknokent 2/216 Erzurum/Turkiye
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.