Освен што е сега уште подобра, попаметна и позабавна, новата Cammeo Андроид апликација ви носи богатство на новости што ја прават нарачката на најдобрата и најприфатливата услуга за превоз уште побрза и полесна:

- 20% попуст на првото возење за првите 10,000 корисници кои ќе регистрираат MasterCard картичка во апликацијата

• 'user friendly' дизајн

• Поедноставен начин на пријави и плаќања

• внес на повеќе дестинации

• Промена и додавање на дестинации во текот на возењето

• Можност za внес на детаљи за преземања и возења

• Промена на начин на плаќање додека се возите

• можност за споделување на вашето возење преку линк

Но, тоа не е сè! Преземи ја новата Cammeo апликација и откриј уште повеќе можности!

Имаш прашање?

Посети ја www.cammeo.mk
www.facebook.com/TaxiCammeo
Прочитајте повеќе
Собери
2,8
Вкупно 2.867
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Што е ново

• minor improvements
Прочитајте повеќе
Собери

Дополнителни информации

Ажурирано
29 јули 2020
Големина
10M
Инсталации
100.000+
Тековна верзија
5.077
Потребен е Android
4.4 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
Taxi Navigator
©2021 GoogleУслови за користење на сајтотПриватностПрограмериЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите за користење и Известувањето за приватност на Google Payments.