Bithesap - Bitcoin & Altcoin Alım Satım Borsası

5K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Türkiye'de en kolay ve güvenli şekilde alım yapabileceğiniz borsa platformu Bithesap'a ücretsiz üye olarak bir Bitcoin hesabı açabilir ve Türk lirası ile kolayca Bitcoin alabilirsiniz.Bitcoin fiyat artışlarında elinizdeki Bitcoin cinsi kripto paranızı gene Bithesap üzerinde satarak para kazanabilirsiniz.

Bitcoin kullanmaya başlamak için önce size özel bir Bitcoin hesabı (cüzdanı) sahibi olmanız gereklidir.Bitcoin hesabınızı Bithesap platformu üzerinde ücretsizce açabilirsiniz.Bitcoin hesabı oluşturduktan sonra tıpkı bir banka kullanıyor gibi internet üzerinden dünyanın her yerine hesabınızdan para transferi yapabilir, ödeme alabilirsiniz.

Elinizde bulunan Bitcoin cinsi kripto paranızı Bithesap üzerinden ücretsiz Türk Lirasına çevirebilir veya Türk Lirasi ile Bitcoin alabilirsiniz.Aldığınız Bitcoin cinsi paranızı istediğiniz yere transfer edebilir, ödeme yapabilirsiniz.Bitcoin değer artışlarında kazanç elde edebilir, yatırım yapabilirsiniz.

Türkiyedeki tüm bankalardan Akbank ve Garanti bankasındaki hesaplarımıza para transferi yapabilir. Havale ve Eft ile Bithesap üzerinden banka hesabınıza TL para çekebilirsiniz.

Bitcoin fiyat grafiği ve diğer altcoinlerin fiyat grafiğini ve teknik analizi Bithesap üzerinden takip edebilirsiniz.Fiyat grafiğini bu sayfadan canlı takip edebilirsiniz.

Bitcoin kullanmak için size özel bir Bitcoin hesabınızın (cüzdanın) sahibi olmanız gereklidir.Bitcoin hesabınızı Bithesap platformu ücretsiz olarak sağlamaktadır.Bitcoin hesabı oluşturduktan sonra tıpkı bir banka kullanıyor gibi internet üzerinden dünyanın her yerine hesabınızdan kripto para transferi yapabilir, ödeme alabilirsiniz.

Bithesap üzerinde açacağınız Bitcoin cüzdan hesabınızın en gelişmiş güvenlik önlemleriyle korunur ve bilgisayarınıza virüs bulaşması ve format atılınca bilgisayardaki verilerin kaybı neticesinde hesaplarınızın silinmesi riskinden sizi kurtarmış olur.
Updated on
May 8, 2019

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler