Vertetmates - Premtimet partiake

Premtimet që janë dhënë ndaj qytetarëve nga partitë dhe kryetarët e komunave në zgjedhjet lokale të 15 tetorit të vitit 2017 dhe përzgjedhje e premtimeve të partive të dhëna në zgjedhjet parlamentare të 11 dhjetorit të vitit 2016. Disa nga këto premtime tashmë janë vlerësuar, disa do të vlerësohen gjatë periudhës së ardhshme, ndërsa premtimet e reja do të futen në këtë bazë, poashtu në periudhën në vazhdim. Kërkoni se cilat premtime i ka dhënë kryetari i komunës suaj dhe cilat premtime i ka dhënë pushteti me fjalët kyçe që janë me interes për ju!
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Icon change and minor bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 29, 2018
Size
1.3M
Installs
5+
Current Version
1.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Metamorphosis Foundation
Developer
Apostol Guslarot 40, 1000, Skopje, Macedonia
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.