Radyo Meyhane: Modern Zamanların Meyhane Radyosu!

1K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Radyo Meyhane olarak her türlü sohbete, sofraya, mekana ve ortama eşlik eden Modern Meyhane Müziklerini sınırsız, kesintisiz ve de reklamsız olarak sana getirdik!

► KESİNTİSİZ MÜZİK KEYFİ
Sürekli yanı başında; bazen neşe'ye bazen keder'e bazen tek'liğe bazen kalabalıklara eşlik ederken aslında her anına ortak olmak için harekete geçtik ve sana Radyo Meyhane'yi getirdik. Müslüm Gürses’ten günümüz Pop şarkılarına; Neşet Baba'dan Müzeyyen Senar’a Modern Meyhane müziklerini indir, her yerde reklamsız, sınırsız ve kesintisiz olarak cep telefonundan dinle.

► TÜM MÜZİK KATEGORİLERİNDEN SEÇME ŞARKILAR
Radyo Meyhane ile o asla vazgeçilmeyen Arabesk ve Türk Sanat müziği şarkılarını hem orijinal hem de farklı lezzetteki cover yorumları ile dinleyebilirsin. Aynı zamanda ismi şarkı sözü gibi olan yeni grupların en içe işleyen hareketli ve duygusal şarkılarını, Pop müziklerin sofralara ve sohbetlere eşlik eden en özel yorumlarını ve birçok farklı müzik kategorisinin içkilere eşlik eden baharatlı tınılarını da bir arada bulabileceğin, dinlerken bir uçtan uca savrulup "buraya da nasıl geldik, ne güzel oldu" diyeceğin bir radyo yaptık senin için. Unutulamayacak bir Türkü duyarsan da şaşırma, hepsi bizim için, hepsi birbirinden güzel.

► ÜCRETSİZ RADYO DİNLE
Şarkılara sınır koymak olmazdı; radyomuzda müziği senin için sınırsız yaptık. Dinlerken kendine ve arkadaşlarına dal diye reklamları aramıza almadık. Çeşitli türleri Modern Meyhane konsepti ile harmanladık. Bazen hep duyduğun bir şarkıyı ama bazen de bilmediğin ama kendini dinleten bir şarkıyı çalacağız sana. Seni en beklenmedik şekilde en unutulmaz anlarına götürmek için. Kendini kaybedeceğin, kaybolacağın, duygulara anılara ve hayallere dalacağın bir radyo yaptık, senin için. Sen orda kaybol diye, sen orda kendini bul diye, sen orda müzikle çoğal diye. Uygulamayı indir, sınırsız müzik keyfine hemen başla.

► REKLAMSIZ RADYO PLATFORMU
Müziğin keyfini reklamlara kurban etmedik. Her mecrada bizi takip eden reklamlar burada yok. Reklamsız müzik dinlemek hayal değil, burada gerçek. Uygulama içi satın alımlar gözükse de telaşlanma, bu sadece -eğer istersen- bahşiş bırakman için. Reklamsız ve kesintisiz müzik keyfin ücretsiz. Uygulamayı indirmek ücretsiz; 7 gün 24 saat müzik ücretsiz. Bazen biz de gerçek olduğuna inanamıyoruz.

► ÖZENLE SEÇİLMİŞ ŞARKILAR
Sen playlist'lerde uğraşma, liste bitince neye geçeceğini düşünme diye, biz çok çalıştık. Radyo Meyhane liste derdinden sıradaki ne olsun derdinden kurtulman için müzik direktörlerimiz günün saatine ve ritmine uygun müzik seçimlerini özenle yaptı. Ruhu satılık olmayan Radyo Meyhane ile reklamsız müzik keyfi hep seninle. Yemeklere, yolculuklara, arkadaş ortamlarına ve bazen tek başına kaldığında, kesintisiz şarkılarıyla sana eşlik edebilecek yoldaş bir radyo. Bir radyodan çok daha fazlası değil, olması gereken radyo.

► ŞARKI İSTE VE PAYLAŞ
Sosyal Medya hususunda bir ünlü değiliz belki ama bizim de güzel paylaşımlarımız var. Twitter’da Elon Musk kadar ünlü olamadık henüz ama bu konuda ona rakibiz. Uygulamamız her telefona uygun şekilde var, biz kullandığın telefona göre seni ayırmıyoruz. Sonuçta her ortamın müziklerini sınırsız çalıyoruz diyoruz. Uygulamayı indirdiğinde ise sana dolambaçlı yollardan değil kendimiz kadar sade bir ekrandan kesintisiz müzik ile eşlik ediyoruz. Radyonun vazgeçilmezi olan ‘sıradaki şarkı sana gelsin' tadında “Şarkı İste” butonuyla peçeteye yazar gibi şarkı istemene de tamamdır diyoruz. Aç, istediğin gibi dinle, saat ayarını yap, olur da uyuya kalırsın, işin çıkar, “Susacağımız zamanı da biliriz” diyerek belirlediğin saatte kapanışımızı da yapıyoruz. Dinlediğin şarkıyı sosyal medyada duyurmak istersen paylaş butonu ile istediğin mecrada da paylaşabiliyorsun. Bir kuş sütümüz eksik özetle, ileride onu da eklemeyi düşünüyoruz.
Updated on
Apr 2, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available