Çarşıbaşı

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Anadolu’nun doğal ve sağlıklı lezzetlerine Türkiye’nin en köklü gıda üreticilerinden Çarşıbaşı güvencesi ile kolayca ulaşmak için uygulamamızı indirebilir, siparişini kolayca verebilirsin.

Hipokrates’in ‘Yiyecekler ilacınız, ilacınız yiyecekleriniz olsun’ sözünü ilke edinen Çarşıbaşı ailesi 1946’dan bugüne sadece kendi sofrasında yer verdigi ve kalitesinden emin olduğu ürünleri sunuyor.
Geleneksel lezzetleri en hijyen, en sağlıklı ve güvenilir halleriyle edinmek artık çok kolay.
Uygulamamızı indirerek sipariş verebileceğin Çarşıbaşı’nın doğal ve kaliteli icerige sahip gıda ürünleri arasında sunlar da var;
Glutensiz çeşitleriyle birlikte şekerleme ve çikolatalar ile Çarşıbaşı’nın geliştirip ürettiği çok özel lokum çeşitleri, hediyelik ürünler, helva, Anadolu’nun en bakir yaylalarından temin edilen sut ile organik şirden mayadan üretilen tulum peyniri, kaşar ve beyaz peynir, glütensiz pekmezli ceviz sucuğu, helva, zeytin, bal ve pekmez, Çarşıbaşı tesislerinde en iyi hammadde ile üretilen katkısız hakiki köy tipi tereyağı, günlük çekim özel sıcak susam tahini.
Bunlar gibi pek çok Anadolu lezzetine ulaşmak artık çok kolay. Hem de Çarşıbaşı kalitesi ve güvencesi ile. Sunduğu tüm ürünlerin her zaman arkasında olan Çarşıbaşı 1946’dan bugüne müşterilerinin güven ve memnuniyeti sayesinde geldi. Kayseri merkezli üretim tesisleri ve mağazaları ile tam 74 yıldır sadece sağlıklı ve güvenilir gıda ürünleri sunan Çarşıbaşı özellikle Anadolu’da pek çok ailenin nesiller boyunca vazgeçilmez tercihi oldu. Bugün artık internet sitesi ve aplikasyonu ile tüm Türkiye’ye ve sana da ulaşıyor.
Updated on
Apr 20, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

Uygulama geliştirmeleri yapıldı.