CastLobby

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Reklam ajansları, cast ajansları , yönetmenler ve yapımcılar; yeni oyuncuları ve oyuncu adaylarını CastLobby ile keşfediyor.

Tüm zamanların en uzun 5 saniyesine hazır mısın?

Oyunculuk hayalinizdeki projede yer almak için yapımcılar tarafından fark edilmek CastLobby ile mümkün.

RADAR'a takılın! 5 saniye gibi bir sürede yapımcılar ve yönetmenler tarafından izlenip, keşfedilebilirsiniz. Daha fazla profil görüntülenmesi ve yapımcıların size direkt ulaşabilmesi için üyeliğinizi Lounge Statüsüne yükseltin. oyuncu ajansı ve cast hizmeti veren uygulama sizi herhangi bir aracı kurum, kişi ya da kuruluş olmadan direkt olarak yapımcılarla buluşturuyor.

Oyuncu olmak istiyorum diyorsanız başlamanız gereken yer burası, hayalleriniz uzak değil. Telefonunuzun kamerasının önüne geçin, süreyi başlatın ve 5 saniyede yapabileceğiniz en iyi şeyi yapın, Türkiye'nin en büyük ve en iyi dizi, film ve reklam yapımcıları sizi izlesin.

Oyunculuk eğitimi gerektirmeyen bu uygulamada bu sektörde yer alma arzunuz ve kendinize güvenmeniz yeterli, tabii ki biraz da yetenek. Yüksek bütçeli, uzun süreli ve meşakkatli bir süreç sonunda gerçekleşen audition çekimlerinizi cep telefonunuzdan kolayca oluşturarak kendinizi tanıtın. Sizin için en uygun yapımcıya kendiniz ulaşma şansını yakalayın. Yapımcılar, yönetmenler ve ajanslar sistemdeki adaylara mesaj yoluyla ulaşabilir, tercihe göre telefon numarası paylaşımıyla iletişim kurulabilir. Hiçbir aracı olmadan hayallerinize kavuşun.

Çocuk oyuncu, bebek oyuncu, yetenekli hayvan oyuncular sadece 5 saniyelik videolarla yeni bir star haline geliyor. Üstelik Sosyal medyada şimdiye kadar yapmış olduğunuz her şey belki de ilk defa Castlobby’de sizi hayallerinize ulaştıracak. O halde şimdi, videonuzu veya fotoğrafınızı rüya gibi bir kariyere adım atma şansı için çekin.

Bebek reklamları, çocuk dizileri ve daha fazlası için keşfedilin.
Çocuk cast başvurusu ve bebek cast başvurusu için uygun olan bu profesyonel platformda yapımcılar ve yönetmenler yeni yıldızlarını arıyor.

Ünlü olmak istiyorum diyorsanız durup keşfedilmeyi beklemeyin.
Casting firmaları, oyuncu ajansları ve modellik ajanslarıyla ortak yürütülen çalışmalar sayesinde dizi oyunculuk sektöründe yıldızınız parlasın.
Dizi oyuncusu olmak için neler yapılmalı, filmde oynamak için başvuru formu, dizi ajansları ve diğer tüm ihtiyaçlarınıza karşılık veriyor.

Reklam yüzü arayan ajanslar, diziler için yeni starlar arayan yapımcılar, yönetmenler, model ajansları; artık oyuncu, yardımcı rol ve figüranlara anlık olarak ulaşabilirler.

Yapımcılar uygulama üzerinden; Farklı yüzler, yeni yetenekler ararlar, Dünya'nın her yerinden farklı projeler için star adaylarını keşfederler.

Yeni yetenekler ve farklı yüzler çok yakınınızda. CastLobby konumunuzu algılar ve size yakın konumdaki adayları listeler. Zaman kaybı olmadan en yakındaki adaylara ulaşırsınız. Yedek oyuncu, yan rol veya başrol oyuncusu ihtiyacınızı anında giderin.
Anlık mesajlaşma ve konum özelliğiyle işleyişiniz daha hızlı olacak.

Cast ajansı CastLobby geniş bir veri tabanına sahiptir, dosyalama işlemlerini sizin için yapar, adaylar fiziksel özellikleri ve yeteneklerini kendileri günceller.

Ajans kayıt veri tabanında İstediğiniz kriterlere göre arama yapabilirsiniz. kadın, erkek oyuncu, çocuk, bebek oyuncular, göz, ten, saç rengi gibi birçok seçenekle tam olarak istediğiniz profile ulaşabilirsiniz. Uygulama algoritması talebinize göre profilleri sıralar, tecrübeli, kaliteli ve popüler profillere anında ulaşabileceksiniz. Yeni yetenekleri keşfedin.

Oyunculuk ajansları, dizi cast ajansları, film rolleri, dizilerde nasıl oynanır, nasıl oyuncu olunur, dizi oyunculuğu, oyuncu nasıl seçilir tüm soruların cevabı tek bir uygulamada. aktör veya aktris olmak için 5 saniyelik video yeterli . Sinema, televizyon, tiyatro dünyası sizlere kapılarını açıyor.

Oyuncu olmak için başvuru bilgilerini doldurun ve başlayın. Hayatınızın en uzun 5 saniyesi olacak, tüm yeteneklerinizi gösterin. Ve Yapımcıların dikkatini çekin.
Advertising agencies, cast agencies, directors and producers; discovering new players and nominees with CastLobby.

Are you ready for the longest 5 seconds of all time?

Acting is possible with CastLobby to be noticed by the producers to take part in your dream project.

Hang on to RADAR! You can be watched and discovered by producers and directors in 5 seconds. Upgrade your membership to Lounge Status so that more profiles are displayed and producers can contact you directly. The player agency and cast service application brings you directly to the producers without any intermediary, person or organization.

If you want to be an actress, this is the place to start, your dreams are not far away. Stand in front of the camera on your phone, start time and do the best thing you can do in 5 seconds, Turkey's biggest and best series, movies and advertising producers should follow you.

In this application that does not require acting training, your desire to take part in this sector and trust yourself is enough, of course a little talent. Introduce yourself by easily creating your audition shots from your mobile phone after a high-budget, long-term and tedious process. Have the chance to reach the producer that suits you best. Producers, directors and agencies can reach the candidates in the system by message and can be contacted by telephone number sharing. Reach your dreams without any intermediaries.

Child actor, baby actor, talented animal actors are becoming a new star with only 5 second videos. Moreover, everything you have done on social media so far will probably lead you to your dreams at Castlobby for the first time. So now, take your video or photo for a chance to step into a dreamy career.

Explore for baby ads, children's series and more.
Producers and directors are looking for new stars on this professional platform, which is suitable for child cast application and baby cast application.

If you want to be famous, don't wait to be discovered.
Casting companies, actress agencies and modeling agencies, thanks to the work carried out in collaboration with the star actress industry shine.
What to do to become a TV actor, application form to play in the film, TV agencies and all other needs to meet your needs.

Agencies looking for advertising, producers, directors, model agencies looking for new stars for the series; now players, auxiliary roles and extras can reach instant.

Producers through the application; They look for different faces, new talents, and discover star candidates for different projects from all over the world.

New abilities and different faces are very close. CastLobby detects your location and lists candidates near you. You will reach the nearest candidates without wasting time. Instantly meet your need for a substitute player, side role or lead actor.
With instant messaging and location, your operation will be faster.

Cast agency CastLobby has a large database, filing for you, candidates update their physical properties and capabilities themselves.

You can search the Agency registration database according to your desired criteria. female, male actor, child, baby players, eyes, skin, hair color, you can reach exactly the profile you want with many options. Application algorithm sorts profiles according to your demand, you will be able to access experienced, quality and popular profiles instantly. Discover new abilities.

Acting agencies, series cast agencies, film roles, how to play in the series, how to become an actor, the series acting, how to select the player answer all questions in a single application. 5 second video is enough to be an actor or an actress. The world of cinema, television and theater opens its doors to you.

Fill in the application information to become a player and get started. It will be the longest 5 seconds of your life, show all your skills. And get the Producers' attention.
Read more
Collapse
4.4
20 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
September 22, 2019
Size
25M
Installs
500+
Current Version
1.18
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, Digital Purchases
In-app Products
$1.49 - $2.99 per item
Permissions
Offered By
CastLobby
Developer
Bagdat Caddesi Goztepe Mah. No:183/1 Cagla Apt. D:5 34710 KADIKOY ISTANBUL TURKEY
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.