WOP5 - Şehrini Keşfet - Övgüye Değer Listeler

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Wop 5 | Sehirdeki Övgüye Deger En İyilerin 5 Li Listeleri.
İstanbul’un “Övgüye Değer Listeleri” Sizin İçin Hazırlıyoruz.
Uluslararası Worthy of Praise kelimesinin Türkçe biçimlendirmesi ile oraya çıkan "Övgüye Değer" olgusunu 5'li listelerle buluşturuyoruz.
Bizler sadece şehir rehberi tadında sokakta ne görürsek kaydedenlerden değil Wop5 Analiz Ekibi ve kullanıcılarımızın bizi yönlendirmeleri sonucunda farklı kategorilerdeki övgüye değer işletmeleri sizlere ulaştırıyoruz.
Neden Biz ?
www.wop5.com olarak biz işletmelerin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını ve zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. İstanbul'un dinamik ve değişken düzeninde hergün çoğalan ve sistemlerde bilgi kirliliğine sebep olan yoğunluğu göz ardı etmiyoruz.
Herhangi bir kategoride yapılan aramalarda binlerce işletmenin kullanıcının önüne servis edilmesi, doğru tercihlerin yapılamamasına sebep oluyor. Kullanıcı için kaybedilen zamanın telafisi olmuyor. Yanlış yapılan seçim ile kötü anı daima hatırlanıyor.
Bunun yanında ürünleri, değerleri ve kalitesi ile "övgüye değer" işletmeler sadece diğer işletmelerin silah olarak kullandığı reklam bütçe etkisi ile hak ettikleri pozisyonlarda bulunamıyorlar. İşte tam da bu durumda wop5 devreye giriyor. Yapılan analizler ve elde edilmiş geri bildirimler ile farklı kategorilerde 5'li listeler oluşturuluyor. Bu listede bulunan işletmeler arasında herhangi bir sıralama olmuyor.

Wop5 Ekibi ve kullanıcılar tarafından belirlenmiş "övgüye değer" işletmelerin sadece birkaç fotoğrafı ve iletişim bilgileri sitemimizde yer almamaktadır.
Farkımız !
İşletmeyi en iyi anlatan butik fotoğraflar çekilmektedir.
İşletme sahibi veya işletme müdürü ile yapılacak röpörtaj ile kullanıcılarımıza kendilerini dolaysız ve daha şeffaf anlatma imkanı sunulmaktadır.
www.wop5.com üzerinden kullanıcılar dilerse işletme ile aracısız iletişim kurabilmektedir.
Haksız ve doğru olmayan yorumlar ile işletmeye zarar verilmesinin önüne geçmek için Wop5 ekibi her yorum ile tek tek ilgilenmektedir.
Yakın gelecekte işletmeler www.wop5.com üzerinden kendi sayfalarını düzenliyebileceklerdir. ( Foto, Menu, Ekip, Fırsatlar ve Kampanyalar gibi )
www.wop5.com da aynı kategoride sadece 5 işletme olduğundan, kullanıcılar işletmelere daima anasayfan ulaşabileceklerdir.
"Övgüye Değer Listeler" bir aylık periodlarda güncellenmektedir. ( Wop5 Analiz Ekibi ve Kullanıcıların talepleri ile zaman değişiklik gösterebilir )
Hergün artan organik kullanıcı ve takipçi sayımız ile "övgüye değer" işletmeler sosyal medya alanlarımızda sonsuza dek var olmaktadır.
Wop5 olarak yaptığımız farklı Sosyal Sorumluluk Projelerine destekleri ile işletmeler sadece ilgili kategoride arandıklarında değil her zaman aktif olmaktadır.
Wop 5 | Committed to the Best in the City 5 Li Lists.
Istanbul's Hazır Commendable Lists e We Are Preparing For You.
The international value of the word uz Worthy of Praise list and the Değer Commendable Value çıkan phenomenon that came up with the 5-point lists.
We do not only see what is seen in the street in the city guide but also the Wop5 Analysis Team and our users are guided by us.
     Why US ?
   At www.wop5.com we know how valuable the needs of businesses and users are. We do not ignore the intensity that causes daily information pollution in the dynamic and variable order of Istanbul.
   Serving thousands of enterprises in front of the user in any category of searches, the right preferences can not be made. The lost time is not compensated for the user. The bad moment is always remembered by the wrong choice.
In addition, "praiseworthy" businesses with their products, values ​​and quality cannot be found in the positions they deserve with the advertising budget effect that only other businesses use as weapons. That's exactly where wop5 comes into play. With the analyzes and feedback obtained, 5 lists are created in different categories. There is no ranking among businesses in this list.

   Only a few photos and contact information of the Wop5 Team and users of "praiseworthy" businesses are not included in our website.
      Our difference!
The boutique photographs that best describe the business are taken.
With the interview to be made with the business owner or the business manager, our users are given the opportunity to explain themselves directly and transparently.
www.wop5.com users can communicate with the operator without any means.
Wop5 team is involved with each comment individually to avoid damaging the enterprise with unfair and inaccurate comments.
In the near future, businesses will be able to organize their pages on www.wop5.com. (Photo, Menu, Team, Opportunities and Campaigns)
Since www.wop5.com is only 5 businesses in the same category, users will always be able to access the homepage.
"Commendable Value Lists" are updated on a monthly basis. (Time may vary with Wop5 Analysis Team and Users requests)
With the growing number of organic users and followers, "laudable" businesses exist forever in our social media areas.
With Wop5's support for different Social Responsibility Projects, businesses are always active not only when they are searched in the relevant category.
Read more
Collapse
5.0
75 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

android sürüm güncellemsindeki kitlenme sorunu giderildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
March 12, 2019
Size
5.0M
Installs
100+
Current Version
1.1.3
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Cesa Yazılım
Developer
Zerdalilik Mah. 1397 Sk. 5/6 Muratpaşa/Antalya
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.