WOP5 - Şehrini Keşfet - Övgüye Değer Listeler

100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Wop 5 | Sehirdeki Övgüye Deger En İyilerin 5 Li Listeleri.
İstanbul’un “Övgüye Değer Listeleri” Sizin İçin Hazırlıyoruz.
Uluslararası Worthy of Praise kelimesinin Türkçe biçimlendirmesi ile oraya çıkan "Övgüye Değer" olgusunu 5'li listelerle buluşturuyoruz.
Bizler sadece şehir rehberi tadında sokakta ne görürsek kaydedenlerden değil Wop5 Analiz Ekibi ve kullanıcılarımızın bizi yönlendirmeleri sonucunda farklı kategorilerdeki övgüye değer işletmeleri sizlere ulaştırıyoruz.
Neden Biz ?
www.wop5.com olarak biz işletmelerin ve kullanıcıların ihtiyaçlarını ve zamanın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. İstanbul'un dinamik ve değişken düzeninde hergün çoğalan ve sistemlerde bilgi kirliliğine sebep olan yoğunluğu göz ardı etmiyoruz.
Herhangi bir kategoride yapılan aramalarda binlerce işletmenin kullanıcının önüne servis edilmesi, doğru tercihlerin yapılamamasına sebep oluyor. Kullanıcı için kaybedilen zamanın telafisi olmuyor. Yanlış yapılan seçim ile kötü anı daima hatırlanıyor.
Bunun yanında ürünleri, değerleri ve kalitesi ile "övgüye değer" işletmeler sadece diğer işletmelerin silah olarak kullandığı reklam bütçe etkisi ile hak ettikleri pozisyonlarda bulunamıyorlar. İşte tam da bu durumda wop5 devreye giriyor. Yapılan analizler ve elde edilmiş geri bildirimler ile farklı kategorilerde 5'li listeler oluşturuluyor. Bu listede bulunan işletmeler arasında herhangi bir sıralama olmuyor.

Wop5 Ekibi ve kullanıcılar tarafından belirlenmiş "övgüye değer" işletmelerin sadece birkaç fotoğrafı ve iletişim bilgileri sitemimizde yer almamaktadır.
Farkımız !
İşletmeyi en iyi anlatan butik fotoğraflar çekilmektedir.
İşletme sahibi veya işletme müdürü ile yapılacak röpörtaj ile kullanıcılarımıza kendilerini dolaysız ve daha şeffaf anlatma imkanı sunulmaktadır.
www.wop5.com üzerinden kullanıcılar dilerse işletme ile aracısız iletişim kurabilmektedir.
Haksız ve doğru olmayan yorumlar ile işletmeye zarar verilmesinin önüne geçmek için Wop5 ekibi her yorum ile tek tek ilgilenmektedir.
Yakın gelecekte işletmeler www.wop5.com üzerinden kendi sayfalarını düzenliyebileceklerdir. ( Foto, Menu, Ekip, Fırsatlar ve Kampanyalar gibi )
www.wop5.com da aynı kategoride sadece 5 işletme olduğundan, kullanıcılar işletmelere daima anasayfan ulaşabileceklerdir.
"Övgüye Değer Listeler" bir aylık periodlarda güncellenmektedir. ( Wop5 Analiz Ekibi ve Kullanıcıların talepleri ile zaman değişiklik gösterebilir )
Hergün artan organik kullanıcı ve takipçi sayımız ile "övgüye değer" işletmeler sosyal medya alanlarımızda sonsuza dek var olmaktadır.
Wop5 olarak yaptığımız farklı Sosyal Sorumluluk Projelerine destekleri ile işletmeler sadece ilgili kategoride arandıklarında değil her zaman aktif olmaktadır.
Updated on
Mar 12, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

android sürüm güncellemsindeki kitlenme sorunu giderildi