Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

DEKORCLUB

Dekorclub, tabandan gelen yeni müşteri taleplerinin Ana ve Tali Bayiye ulaştırılmasında aktif bir rol oynar. Bu sayede Ana ve Tali Bayilerimiz hem zamandan hem de maliyetten avantaj sağlayacaksınız. Kısacası Dekorclub hem yeni müşteriler kazandıracak hem de yeni siparişler ulaşmasını sağlayacaktır.
Sizlere ise sadece müşterilerinizin siparişlerini onaylamak düşüyor.
Dekorclub ile Ana ve tali bayilerimiz üzerinden sipariş veren tüm nalburlar puan kazanacaklardır. Ve bu puanlar ile hediye kataloğundan istedikleri ürünü seçebileceklerdir.

Dekorclub uygulaması IOS ve Android işletim sistemli cihazlarda çalışmaktadır. İlk olarak Dekor Club uygulamasını Apple Store ya da Google Play üzerinden akıllı telefonumuza veya tabletimize indiriyoruz.
Uygulamada; Ana bayi, tali bayi, Nalbur ve Usta olmak üzere dört farklı kullanıcı girişi bulunmaktadır.

ANA BAYİ VE TALİ BAYİ GİRİŞİ
Ana ve Tali bayilerimiz Dekor Club uygulamasına B2b Kullanıcı adı ve Şifresi ile giriş yapabileceklerdir.
Bayilerimiz bu uygulama sayesinde kendilerine ait sipariş ağlarını yönetebileceklerdir. Yani bir Ana bayi alt kanaldan gelecek olan tüm siparişleri onaylayabileceği gibi aynı zamanda sipariş verebilecektir.
Tali bayiler ise kendilerine geçilen siparişleri onaylayıp Ana bayisine yönlendirecektir.
Ana ve Tali bayilerimiz bu uygulama üzerinden kampanyalar, organizasyonlar ve Hassanın tüm faaliyetleri hakkında bilgi edinebileceklerdir.
NALBUR GİRİŞİ
Dekorclub’a yeni üye olacak bir nalbur, katılım formunu doldurduktan sonra sisteme kayıt olabilir.
Sisteme kayıt olan nalburlarımız Dekorclub sayesinde yeni ürün talepleri oluşturup puan kazanabileceklerdir. Ayrıca Nalburlarımız sisteme kayıt ettikleri her bir usta için ekstra puan kazanacaktır.
Tüm bunlara ek olarak Nalbur üyelerimiz, Dekorclub sayesinde Hassan’ın tüm kampanya ve faaliyetlerinden haberdar olacaktır.
Dekorclub üzerinden Ana ve Tali bayilere ulaşan siparişler 48 saat içinde onaylanıp Hassan’a bildirilmediği takdirde pasif hale gelecektir. Takip eden süreç Hassan sevkiyat departmanı tarafından yürütülecektir.

USTA GİRİŞİ

Üye formunu doldurarak sisteme dahil olan ustalarımız sürpriz hediyelerin yanı sıra Hassanın tüm kampanya ve faaliyetlerinden haberdar olacaktır.
Dekorclub üyesi ustalarımız bu uygulama sayesinde Hassan ürünlerinin tüm detaylarına ulaşabileceği gibi kendisine en yakın dekor bayisinin iletişim bilgilerine erişebileceklerdir.

Dekorclub’a aynı zamanda www.dekorclub.com web sitesinden de ulaşarak uygulamada bulunan tüm işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.
Gelelim hediyelerimize
Nalburlarımız uygulama ana sayfasından “Hediye Kataloğu” butonunu tıkladığında ürünlerin puanlarını liste halinde görebilir. Buradan puan bütçenize göre hediyelerinizi seçebilirsiniz.
Uygulamamızda bulunan “Kampanyalar” butonundan mevcut kampanyaları ve ekstra puan kazandıran ürünleri görebilir ve bu ürünleri taleplerinize ekleyebilirsiniz.
Kolay erişim menüsünde bulunan “iletişim” bölümünden firmamız ile iletişime geçebilir, tüm sorularınıza yanıt bulabilirsiniz

Dekorclub’la artık tüm dekor dünyası ‘’elinizin altında’’
DEKORCLUB

Dekorclub, new customer demands grassroots main and secondary plays an active role in delivering Dealer. Thus, the main and secondary Dealers will also provide advantages in both time and cost. Dekorclub will save both short and will allow new customers to reach new orders.
If you just drop your customers to confirm orders.
Primary and secondary Dekorclub all hardware that order through our dealers will earn points. And with these points will be able to choose the products they want from the gift catalog.
 
Dekorclub applications IOS and Android operating system is running on the device. First, the decor Club app from the Apple Store or we're reducing our smart phone or tablet through our Google Play.
In practice; Main dealers, sub-dealers, a hardware store and four different users, including master input.

MAIN DEALERS AND DIGITAL DEALER LOGIN
Home Decor Club application of B2B and Tali our dealers will be able to log in with a user name and password.
Our dealers will be able to manage their own network in order with this application. So as a main dealer can confirm all the orders coming from the sub-channels at the same time be able to give orders.
Tali will be directed to the dealer and they passed orders to approve the main dealer.
Our main and secondary dealers campaign on this application will be able to learn about all the activities of the organization and Hassan.
NALBUR ENTRY
Dekorclub will be the new member of the hardware, the system can record after filling out the entry form.
Our hardware is registered with the system will be able to earn points by creating demand through Dekorclub new products. They will also earn extra points for each master system they enroll in our hardware store.
All our members in addition to the hardware store, it will be aware of Hassan's Dekorclub through all the campaigns and activities.
Dekorclub on Main and Sub-orders reaching dealers will become passive unless informed Hassan approved within 48 hours. The following process will be carried out by Hassan shipping department.

MASTERS IN

Our craftsmen involved in the system by filling out the membership form as well as Hassan's surprise gift will be aware of all the campaigns and activities.
Our Dekorclub members will have access to the master himself as the contact details of your nearest dealer can reach all the decor details of Hassan products with this application.

Dekorclub the same time, you can perform all operations in the application from accessing the website www.dekorclub.co.
Let's talk about our gift
Our application from the hardware store home page "Gifts Catalogue" You can see a list of items when the user clicks the button points. Here you can choose your gift according to your budget points.
in our application "Campaigns" button on the visible product gives existing campaigns and extra points, and you can add this product to your request.
Easy access menu in the "Contact" section you can contact with our company, you can find answers to all your questions
 
Dekorclub'l all the decor is now the world 'at your fingertips'
Read more
Collapse
5.0
9 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

- Usta, Nalbur, Tali ve Ana Bayilere bildirim modülü ilave edildi
- Tali ve Ana Bayilerin profil ekranlarına Usta ve Nalbur ekleme modülü ilave edildi
- Bazı sorunlar giderildi
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
August 8, 2017
Size
49M
Installs
500+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
HASSAN İNŞAAT MAK. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.