Sportcentrum Malenovice

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace umožňuje klientům sportcentra rezervaci skupinových lekcí (např. jóga, bosu, TRX, kruhové funkční tréninky, kondiční box, pump, kardiobox, dance aerobic, pohybové aktivity pro děti a další) a rezervaci míčových sportů - badminton, squash a stolní tenis. Dále umožňuje online nákup depositu, permanentek a členství fitness a wellness. Zobrazují se aktuality sportcentra. Klient má přístup na účet a získává tak přehled o svých rezervacích, členství a permanentkách. Sportcentrum Malenovice nabízí všestranné možnosti pro sport a relaxaci. Nabízí skvěle vybavené fitness, tělocvičnu CrossGym, wellness (hydromasážní vany, dvě sauny, venkovní ochlazovací bazén, Kneippův chodník, relaxační místnost), solárium, sál pro Race Walker, sál pro skupinová cvičení, dva badmintonové kurty, jeden kurt na squash a stolní tenis. Provádíme diagnostiku těla na InBody 230. V budově probíhají také lekce Muay Thai. Součástí sportcentra je i restaurace s venkovním krytým posezením a dvěma salónky pro pořádání soukromých akcí - denní menu, stálý jídelní lístek, pizza.
The application allows club clients to book group lessons (eg yoga, barefoot, TRX, round-the-clock training, fitness box, pump, cardiobox, dance aerobics, motion activities for children and others) and ball sports - badminton, squash and table tennis. It also allows online purchase of deposits, permanent and fitness and wellness memberships. The news of the sport center is displayed. The client has access to his / her account to gain an overview of his / her reservations, membership, and passports. Sportcentrum Malenovice offers all-round sports and relaxation opportunities. It offers a well-equipped gym, a CrossGym gym, a wellness area (hydromassage bath, two saunas, an outdoor cooling pool, a Kneipp walkway, a relaxation room), a solarium, a Race Walker Hall, a group exercise room, two badminton courts, one squash court and table tennis . We perform Body Diagnostics on InBody 230. Muay Thai lessons are also underway in the building. The sports center also has a restaurant with outdoor covered seating and two lounges for private events - daily menu, permanent menu, pizza.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Naše aplikace teď trpělivěj čeká na data ze serveru. :)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 12, 2018
Size
5.2M
Installs
100+
Current Version
1.2.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
INSPIRE CZ s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.