Synergy Club Anděl

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Synergy Club Anděl je fitness a wellness centrum v Praze na Smíchově přímo v hotelu Anděls.Naším cílem je vytvořit příjemné a esteticky funkční klubové prostředí, které pomůže lidem zlepšit jejich kondici a fyzický stav a zároveň místo, jež bude svou atmosférou přitahovat lidi se společným zájmem, kam se rádi vrací a kde se stávají přáteli. Tato klubová aplikace Vám umožní spravovat Váš účet a rezervace služeb, vidět historii Vašeho kreditu, prohlížet novinky a akce. Tímto způsobem budete se svým klubem v těsném kontaktu, pohodlně a rychle se dostanete ke všem informacím, které potřebujete a společně budeme budovat skvělou komunitu Synergy :-) Přihlašovací údaje si vyžádejte na recepci klubu nebo přes www.synergyclub.cz Těšíme se na Vás!
Synergy Club Angel is a fitness and wellness center in Smíchov directly in hotel Anděls.Naším goal is to create a comfortable and aesthetically functional club environment that helps people improve their fitness and physical condition as well as a place that will be its atmosphere to attract people with a common interest where they want to return and where they become friends. This club application allows you to manage your account and booking services, see your credit history, browse news and events. This way you will be with his club in close contact, easily and quickly get to the information you need and together we will build a great community Synergy :-) Login information is available at the club reception or via www.synergyclub.cz We look forward to welcoming you!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

V nejnovější verzi:
• Regisrace
• Denní rozvrhy (masáže, osobní trening, nutriční terapie, jóga, běh, privátní wellness)
• Push notifikace
• E-platba
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 29, 2018
Size
4.1M
Installs
10+
Current Version
1.0.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
INSPIRE CZ s.r.o.
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.