100+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Comarch MedCall - aplikacja do wideokonsultacji z lekarzem, działająca poprzez konto w platformie www.medcall.pl

Potrzebujesz konsultacji lekarza, jednak ze względu na swoje bezpieczeństwo i komfort wolałbyś zostać w domu? Aplikacja Comarch MedCall Ci to umożliwi! Jedyne czego potrzebujesz, to zaproszenie SMS do odbycia zdanej wizyty, wysłane przez Twojego lekarza. Po jego otrzymaniu pozostaje pobrać aplikację i oczekiwać na połączenie przychodzące od lekarza w umówionym terminie.

Aplikacja wyróżnia się wysokim poziomem bezpieczeństwa, dzięki czemu nie musisz się martwić, że Twoje dane medyczne zostaną przechwycone i wykorzystane przez osoby trzecie. Ponadto w parze z aplikacją Comarch HealthNote zapewnisz sobie wysoki komfort zarządzania dokumentacją medyczną, bez dodatkowych opłat. Aplikacja umożliwi Ci nie tylko monitorowanie parametrów życiowych czy przechowywanie wyników badań w jednym miejscu, dzięki niej w razie potrzeby będziesz mógł wygodnie i szybko udostępnić dokumentację medyczną lekarzowi.

Po stronie placówki medycznej rozwiązanie jest podobnie proste, wystarczy że założy ona konto na platformie www.medcall.pl. Rozwiązanie nie wymaga integracji z wewnętrznym systemem placówki medycznej, co daje możliwość jego wykorzystania bez względu na to, z jakiego systemu informatycznego jednostka obecnie korzysta.
Updated on
Nov 12, 2020

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available

What's new

W aplikacji dodano możliwość rejestracji numerów z prefiksem. Poprawa błędów podczas udostępniania dokumentacji.