NLP Akadémia 2.0

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Váš osobný rast nebol nikdy jednoduchší: V aplikácii NLP Akadémie vždy nájdete všetky diely Vysielania NLP Akadémie + všetky nové články a videá. Všetko celkom automaticky a zdarma.

Počúvajte obľúbené Vysielanie o NLP vo vašom mobile alebo v tablete. Čítajte vzdelávacie články o úspešnej komunikácii, o tom ako dosiahnete úspech a o tom, ako si vytvoriť šťastnejší a radostnejší život.
Váš osobný rast tak konečne máte stále poruke. Doma i na cestách :)

Iba v tejto aplikácii budete získavať zľavové kupóny na naše NLP Semináre, či vzdelávacie produkty (knihy, CD, DVD, MP3).

Buďte s nami na dotyk, pretože v aplikácii máte nielen náš facebook, ale aj mapu, ktorá vás k nám okamžite dovedie a omnoho viac!

Stiahnite si túto bezplatnú aplikáciu a pripravte sa na svoju pozitívnu zmenu :)
Your personal growth has never been easier: Go to the NLP Academy always see all of a broadcast NLP Academy + all new articles and videos. All completely automatically and free of charge.

Listen to your favorite Posting of NLP on your phone or tablet. Read educational articles about successful communication, on how to succeed and how to create a happier and more joyful life.
Your personal growth so finally you have at your fingertips. At home or on the road :)

Only in this application, you will receive discount vouchers on our NLP seminars, and educational products (books, CD, DVD, MP3).

Be with us to touch it because you are not only our application, facebook, but also a map that will lead you to us immediately and much more!

Download this free app and get ready for their positive change :)
Read more
4.8
73 total
565
47
3
2
11
Loading...

What's New

none
Read more

Additional Information

Updated
March 1, 2017
Size
19M
Installs
1,000+
Current Version
1.106.237.429
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
NLP Akadémia
©2018 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.