4Connect Pro

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Macedonian (North Macedonia)

4connect.eu претставува дигитална платформа за директно поврзување на понудувачите на услуги и нивните клиенти преку интернет врз основa на персонализирани барања за извршување на услуга.

4connect.eu Ви овозможува да добивате барања за понуди само за услугите кои ги нудите, веднаш штом барањето ќе биде креирано и пратено преку интернет од страна на Вашите потенцијални клиенти.

Секое добиено барање за понуда содржи детални информации за типот на услугата која се бара да ја извршите, локација и периодот на изведба, врз основ на кое им праќате дирекна понуда и чекате да добиете потврда за вашиот ангажман од страна на клиентот.

Зголемете ја вашата работа и дојдете до нови клиенти на брз и едноставен начин без да трошите дополнително време и ресурси!
4connect.eu is a digital platform for direct linking of service providers and their customers over the Internet on the basis of personalized service requests.

4connect.eu allows you to receive bidding requests only for the services you offer, as soon as the request is created and sent online by your potential customers.
 
Any bid received contains detailed information about the type of service required to perform, the location and the performance period, on the basis of which you send a direct offer and you are waiting to receive a confirmation of your engagement by the client.

Boost your work and reach new customers in a quick and easy way without spending extra time and resources!
Read more
Collapse
4.0
8 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Опција за ажурирање на услугите на понудувачот во неговиот профил
Надградба во делот за добивање на барања за услуги според опсегот на достапност на понудувачот
Надградба на системот за известувања
Корекција на појавени багови
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 2, 2019
Size
6.8M
Installs
500+
Current Version
2.5.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
GoEasy DOO
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.