The Blacksmith Shop

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Orta çağda güçlü ve savaşçı insanların kullanabileceği eşyalar üretilen bir dükkan hayal edin, ve şimdi o dükkanın başına geçin!

Hem de Tamamen Türkçe!

Orta çağ tariflerinde bir demirci dükkanını tamamen senin üzerine devrediyoruz. Başlangıcından bitişine kadar (Umarız hiç batırmadan) dükkanı işletip kendini halkın kalbine yerleştirmeye çalışacaksın. Tabi bunu yaparken kendi cebini de düşünmek zorundasın.

İşçileri kiralayıp onlara nerede çalışmaları gerektiğini emrederken kendini bir patron gibi hissedeceksin. Gelen müşterilerle sohbet etmeyi ihmal etme!

Tarif listesini kendine büyük bir rehber olarak edin ve orada eşyaları gösterildiği gibi üret! Eğer yanlış üretirsen müşterilerin pek memnun olmayabilir.

Materyallerini büyük ölçüde yer altından temin etmeye çalış. Uzun vadede senin çok kar etmeni sağlayacak asıl neden bu olabilir. Dükkanın eski sahibi sana çalışması için bir madenci vermişti zaten. Unutma, maden toplulukları seninle en fazla senin seviyende madenler oluşturmak için bir sözleşme imzalamıştı.. Bunun üstüne çıkamazsın!

Eğer eşyaları güzel ve hızlı üretirsen halk arasında ismin çabucak yayılır ve popüler olursun. Ne kadar popülerlik o kadar çok müşteri demek.

- Tamamen Türkçe
- Rol yapmaya müsait oyun yapısı
- Sakin ve huzurlu ilerleyiş biçimi
- İçinizi ısıtacak görseller.
- Gittikçe zorlaşan ilerleyiş
- Zamana karşı yarış ve eğlenceli koşuşturmalar
- Keyifli saatler

Sende hayalindeki demirci dükkanının anahtarına kavuşmak için şimdi indir!
Imagine a shop in the Middle Ages, where you can make use of powerful and warrior people, and now head to that shop!

Fully Turkish!

In the medieval recipes, we completely hand over a blacksmith shop to you. From the beginning to the end (We hope that you will never sink) shop will try to place itself in the heart of the public. Of course, you have to think about your own pocket when you do that.

When you hire the workers and command them where to work, you will feel like a boss. Don't forget to chat with incoming customers!

Take the recipe list as a great guide and produce the items there as shown! Customers may not be very pleased if you produce it wrong.

Try to get your materials to a great extent. This may be the main reason you can make a lot of profit in the long run. The former owner of the store had already given you a mine to work. Remember, the mining communities have signed a contract with you to build your mines to the highest level.

If you produce things nice and fast, the name will spread quickly and you will become popular. How much popularity means so many customers.

- Totally in Turkish
- Game structure suitable for role play
- Peaceful and peaceful progression
- Visuals that will heat you up.
- Progressive progression
- Race against time and fun rushes
- Pleasant hours

Download now to get the key to your dream blacksmith shop!
Read more
Collapse
4.1
14 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Orta çağda insanların ihtiyaçlarını karşılamak için sık sık uğradığı bir demirci dükkanı hayal et, Şimdi o dükkanın başına geç!
Yeni bir deneyim!
Ticaret ve orta çağ temalı rol yapma oyunu!
Eşya sat ham madde al ve kârına kâr kat!
İşçilerini geliştir yeni madenler keşfet!
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 6, 2018
Size
Varies with device
Installs
500+
Current Version
1.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
Permissions
Offered By
Curled Leaf
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.