TeleDoc Albania

Merrni ndihmë dhe këshilla mjekësore te thjeshta dhe kopetente me anë te smartphonit tuaj. TeleDoc është zyra virtual e mjekut tuaj pa kohë te gjata pritje dhe takime te lodhshme. TeleDoc është pika juaj e parë e kontaktit për ndihmë mjekësore ose keshillim për sëmundje, me cilesi të lartë në cdo kohë dhe kudo.

Përfitimet tuaja TeleDoc
- Flisni me mjekun ndërsa jeni në shtëpi, duke punuar ose duke udhëtuar.
- Shmangni takimet e lodhshme dhe kohët e gjata te pritjes në dhomat e pritjeve te mbi populluara
- Evitoni rrugët e gjata dhe të kushtueshme për të mjeku i familjes.
- Kontaktoni mjëket e licensuar dhe kopetent TeleDoc ditën dhe natën.
- Konsultimi me anë te videos ju garanton këshilla të sigurta dhe kopetente.
- Koha e pergjigjes nga mjeket TeleDoc është e shkurtër.

Informacion i rëndësishëm rreth aplikacionit
- Ju mund të blini nje anëtarësim TeleDoc Single ose Familjar në një nga partnerët tanë te zgjedhur ose online ne www.teledoc.al
- Realizoni regjistrimin direkt pasi ta shkarkoni. Pas regjistrimit e keni gati kur tu nevojitet.
- Regjistroni të gjithë të dhënat që mund të jenë të nevojshme për konsultim.
- Lidhuni me mjekun e licensuar vetëm me dy klikime.
- Me shumë informacion ne www.TeleDoc.al

Zyra e mjekut virtual më ane te videos
Në rast sëmundje mjeku tashmë është i disponueshem 24/7/365 vetëm me një prekje butoni kudo ku jeni me anë te konsultimeve me video për ju dhe të dashurit tuaj. Lidhja me video rrit cilësine e trajtimit dhe krijon një mardhënie besimi me mjekun TeleDoc.

Mjekët TeleDoc mund të trajtojnë shumë situata mjkesore - jo emergjente-, që perfshijne:

• Simptomat e ftohjes dhe gripit
• Alergjite
• Bronkiti
• Problemet e lëkures
• Infesionet respiratore
• Problemet e sinuseve
• Dhe me tepër!

Në rast emergjence telefononi ambulancen!

Privatesia dhe liria e garantuar
Si nje ofrues me experience i shërbimeve mjekësore, TeleDoc garanton liri dhe lufton për mbrojtjen e te dhënave tuaja. Përmbajtja e bisedës mjek- pacient trajtohet në mënyre diskrete. Lidhja me video është e testuar dhe siguron të dhëna të sigurta, diskrete dhe private.

Zhvillim i vazhdueshëm
App TeleDoc app është vazhdimisht në zhvillim dhe funksionalitete të reja po integrohen. Ju lutem na ndihmoni në zhvillimin e zyrave të mjekeve virtual në smartphonet tuaj dhe na njihni me eksperiencen tuaj dhe urimet: app@TeleDoc.global
Read more
Collapse
3.5
17 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Major Improvements
New Registration URL
Session Optimizations
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 11, 2019
Size
27M
Installs
1,000+
Current Version
1.0.6
Requires Android
4.2 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
Teledoc Global
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.