Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

A je to tady! Já Albertík a moji kamarádi jsme si pro Vás připravili aplikaci, která Vás přenese do našeho světa zábavy, poznávání a hlavně neustálé přítomnosti semnou. V aplikaci se budete moct podívat na fotky z představení, koukat na moje videa, číst novinky, které Vám přináším a poslouchat nejen písničky, ale také podcasty, které jste nikdy neslyšeli! tak stahujte!

Školák Albertík připravil pro všechny svoje kamarády aplikaci, která v první fázi představuje čtyři segmenty komunikace, Novinky, Video, Foto a Hudbu.

Novinky upozorňují kamarády kdy a kde bude Albertík vystupovat se svými kamarády, co dlouhodobě plánuje a jaké město navštíví.

Foto v sobě ukrývá fotodokumentace realizovaných akcí, včetně popisek kdy a kde byla fotodokumentace pořízena.

Video umožňuje rychlý přístup uživatelům ke všem video sekvencím Albertíka a v neposlední radě k Novinkám, které jsou pravidelně obsazovány.

Hudba umožňuje přehrávání Albertíkových písniček, které nebyly vydány na CD, pro registrované návštěvníky volné stahování Albertíkových CD. Další zajímavostí je přehrávání příběhů, ktreré Albertík namluvil svým charakteristickým hlasem.
And here it is! Albertík me and my friends, we have prepared an application that will take you into our world of fun, learning, and especially the constant presence with me. In the application, you will be able to see photos from the show, watch my videos, read news that you bring, and not just listen to the songs, but also podcasts, you've never heard! so download!

Schoolboy Albertík prepared for all his buddies application that represents the first phase of the four segments of communication, News, Video, Photo and Music.

News alert friends when and where Albertík stand out with their friends, what long-term plans and what city it visits.

Photo conceals photographic documentation of the actions undertaken, including the label when and where photographs were taken.

Video allows users quick access to all the video sequences Albertíka and finally the innovations that are regularly occupied.

Music can play Albertíkových songs that were not released on CD for the registered visitors free download Albertíkových CD. Another attraction is playing stories ktrerý Albertík narrated in his characteristic voice.
Read more
Collapse
2.5
4 total
5
4
3
2
1
Loading...

Additional Information

Updated
April 5, 2016
Size
1.9M
Installs
100+
Current Version
1.3.1
Requires Android
2.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DaMi development s.r.o.
Developer
Jankovcova 1037/49 Praha 7 - Holešovice 170 00 Česká republika
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.