Max Optika është rrjeti i parë i shitjes me pakicë të produkteve për kujdesin e syrit duke operuar në 21 dyqane në Shqipëri dhe Kosovë.

Dyqanet Max Optika sot janë pikat e referimit jo vetëm për ata që kanë nevojë për një vizitë optometrie dhe syze, por edhe për ata që janë në kërkim të dhuratava të çmuara apo aksesorëve të modës si syzet e diellit ose ato optike, tek ne do të gjeni koleksionet më të fundit me çmimet më të mira në treg.

MaxOptika ju ofron klientëve të saj një përzgjedhje të gjerë të skeletesh, syzesh dhe lentesh që i përshtaten të gjitha nevojat dhe preferencat tuaja. Mundësia e zgjedhjes së skeleteve dhe syzeve të diellit janë të gjera dhe të larmishme; Top Brands nga, Vogue, Bvlgari, Prada, Dolce&Gabbana, Persol, Ray Ban, Fendi, Flair, Roberto Cavalli, Maui Jim, Police, Chopard, Givenchy dhe shumë, më tepër.
Read more
Collapse
5.0
8 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Initial Release
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
February 14, 2018
Size
24M
Installs
100+
Current Version
1.0.6
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
DEA - Digital Evolution Agency Sh.p.k
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.