DeepSport | Fitness Antrenör

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Evde kendi başına spor yapmak isteyenler için özel olarak geliştirilen DeepSport Evde spor uygulaması ile yapay zekâ yardımı ile kolaylıkla spor yapabilirsiniz. Dipsport yapay zekâ algoritması sayesinde evde spor yapmayı çok daha kolay ve etkili getiren bu egzersiz programı ile sizler de istediğiniz gibi zayıflayabilir ve fit bir vücuda kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz. Spor salonlarına yüzlerce lira para ya da onun için ekstra vakit harcamanıza gerek kalmadan evde kendi imkânlarınız ile en doğru şekilde spor hareketlerini yapabilir ve zinde bir görünüm kazanabilirsiniz. Evde egzersiz ve antrenman uygulaması Dip Sport’un sizlere sunduğu birçok farklı özellik ile kişisel antrenör ihtiyacınızı tamamen karşılayabilirsiniz.
Deepsport İnteraktif Spor Uygulaması Özellikleri
Deepsport interaktif spor uygulaması ve kişisel antrenör uygulaması yapay zekâ teknolojisinden yararlanılarak geliştirilmiştir. Dolayısıyla diğer spor programlarından çok daha farklı özellikler ile ön plana çıkmakta ve bu alandaki öncü uygulamalar arasında gelmektedir. İşte evde fitness programının sizlere sunduğu başlıca özellikler:
1. Ön Kamera ile Hareket Analizi:
Evde spor uygulaması deepspor yapay zekâ teknolojisine dayanmaktadır, bu yüzden ön kamera ile yaptığınız hareketlerinizi analiz ederek yapmak istediğiniz harekete ne kadar yakın yaptığınızı gösterir. Buradan elde ettiğiniz veri ve görsel analiz ile vücudunuzu ona göre ayarlayabilir ve hareketi daha doğru yapabilirsiniz. Uygulama bu özelliği ile kişisel antrenörünüz olarak ön plana çıkmaktadır.
2. Anlık Düzeltmeler:
Yaptığınız egzersiz hareketlerini size anlık olarak söyleyen uygulama set içerisinde hareketleri daha doğru bir şekilde yapmanıza olanak tanır. Ayrıca uygulama yüksek güvenlik önlemleri ile geliştirildiği için sizin izniniz olmadığı sürece kamera uygulaması çalışmaz ve herhangi bir görüntü kaydedilmez. Gönül rahatlığı ile evde egzersiz uygulaması Deepsport’u kullanabilirsiniz.
3. Antrenman Performans Takibi:
Kişisel egzersiz antrenörü özelliği ile DeepSport yaptığınız antrenmanları sürekli takip eder ve performansınızı analiz eder. Böylelikle gelişiminizi hem siz takip edebilir hem de bir sonraki antrenmanlarınızda yapacağınız hareketleri ne seviyede ne kadar ve nasıl yapmanız gerektiğini sizlere bildirir.
4. Kişiye Özel Antrenman Seti:
Yapay Zekâ algoritmasının getirdiği performans takibi özelliği ile kişisel antrenörünüz olan egzersiz programı DeepSport, bu analizlerden ve performans takiplerinden yola çıkarak sizlere özel antrenman seti yapar. Böylelikle arzuladığınız fit ve sağlıklı bir vücuda en iyi şekilde ulaşmanıza olanak tanır.
5. Detaylı Antrenman İçeriği:
Yapmanız gereken antrenmanları sadece görsel ve set süresi ya da miktarı ile sınırlandırmayan kişisel spor uygulaması Deep Sport, bu antrenmanlar hakkında adeta bir interaktif bir antrenör gibi sizlere bilgi verir. Bununla birlikte setlerin ne kadar tekrarlandığını gösteren tekrar sayacı ile antrenmanı gerektiği yerde bırakmanıza ve yeni egzersiz hareketine zamanında geçmenizi sağlar.
6. Sesli Düzeltme:
Antrenman esnasında yaptığınız hareketleri sesli bir şekilde düzelterek sürekli telefona bakmanıza gerek duymadan karşınızda kişisel antrenörünüz varmış gibi evde spor yapmanızı sağlar.
Deep Sport spor salonlarına tonlarca para ve ekstra zaman harcamanıza gerek kalmadan evinizde kendi imkânlarınız ile en iyi şekilde spor yapmanıza olanak tanıyan bir interaktif spor uygulamasıdır. Geliştirildiği teknolojiler ve yapay zekâ algoritması sayesinde kişisel antrenör özelliği gösteren bu uygulama ile sizler de evinizde çok kolay bir şekilde spor yapabilir; fit bir vücuda ve sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz. Uygulama yüksek güvenlik önlemleri ile donatıldığından dolayı sizden izinsiz herhangi bir ses ya da görüntü kaydı almaz. Gönül rahatlığı ile uygulamayı kullanabilirsiniz.
You can easily do sports with the help of artificial intelligence with the DeepSport Home sports application, which has been specially developed for those who want to exercise at home on their own. Thanks to the Dipsport artificial intelligence algorithm, you can lose weight and get a fit body easily with this exercise program that makes doing sports at home much easier and more effective. You can do sports at home with your own means and gain a fit look without having to spend hundreds of dollars in gyms or extra time for it. You can fully meet your personal trainer needs with many different features offered by Dip Sport, a home exercise and training application.
Deepsport Interactive Sports App Features
Deepsport interactive sports application and personal trainer application have been developed using artificial intelligence technology. Therefore, it comes to the fore with many different features than other sports programs and is among the leading applications in this field. Here are the main features of the home fitness program:
1. Motion Analysis with Front Camera:
Home sports app deepspor is based on artificial intelligence technology, so it analyzes your movements with the front camera and shows you how close you are to the action you want to do. With the data and visual analysis you get here, you can adjust your body accordingly and make the movement more accurate. With this feature, the application stands out as your personal trainer.
2. Instant Fixes:
The application, which tells you the exercise movements you do instantly, allows you to perform the movements more accurately in the set. In addition, since the application has been developed with high security measures, the camera application will not work and no images will be recorded unless you have your permission. You can use the home workout app Deepsport with peace of mind.
3. Training Performance Tracking:
With its personal training trainer feature, DeepSport constantly monitors your workouts and analyzes your performance. In this way, you can both follow your progress and let you know how much and how much you need to do the movements you will do in your next training.
4. Personalized Training Set:
DeepSport, the exercise program that is your personal trainer with the performance tracking feature brought by the Artificial Intelligence algorithm, makes a special training set for you based on these analyzes and performance tracking. Thus, it allows you to reach the fit and healthy body you desire in the best way.
5. Detailed Training Content:
Deep Sport, a personal sports application that does not limit the training you need to do with just the visual and set time or amount, gives you information about these trainings like an interactive trainer. In addition, with the repetition counter that shows how many sets are repeated, it allows you to leave the training where it is needed and move on to the new exercise movement in time.
6. Audio Correction:
It allows you to do sports at home as if you have a personal trainer in front of you without the need to constantly look at the phone by correcting the movements you make during the training.
Deep Sport is an interactive sports application that allows you to do sports with your own means at home, without spending tons of money and extra time in gyms. Thanks to its developed technologies and artificial intelligence algorithm, this application, which shows the feature of a personal trainer, can easily do sports at home; You can say hello to a fit body and a healthy life. Since the application is equipped with high security measures, it does not take any audio or video recordings without your permission. You can use the application with peace of mind.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

DeepSport ilk sürümü.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 5, 2021
Size
93M
Installs
100+
Current Version
2.0.4
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
DeepSport
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.