Yds - Yökdil Hazırlık Pro - 2019 hazırlık seti

Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

YDS ve Yökdil için profesyonel hazırlık programı.
YDS birçokları için aşılması güç ama güç olduğu kadar da aşılması gerekli bir sınav. Akademisyenler, kamu görevlileri, askerler, öğrenciler ve burada sayamadığımız birçok meslek gruplarına mensup kişiler çeşitli nedenlerle YDS’den yeterli ve yüksek sonuçlar almak istiyor. Peki bu nasıl başarılabilir? YDS nasıl üstesinden gelinebilir?

YDS’de başarı öncelikle ileri seviyede ingilizce bilgisine ulaşmayı gerektiren bir sınav. Hem gramer hem de kelime derinliğine ulaşmış adayların 50 ve üzeri notlar alması ancak söz konusu bu sinavdan. Birçoğu için maalesef bu sonuçda yeterli değil. Peki YDS notları nasıl daha yukarı taşınabilir? veya YDS notları nasıl yükseltilebir? Bu sorunun cevabı işte burada: YDS Hocam. YDS Hocam olarak, okuduğunu anlama ve hızla yorumlama becerisinin kazanılmasını ve arttırılmasını, YDS ve Yökdil sınavları için birinci ve en önemli anahtar olarak görmekteyiz.

Okuma becerisi, Türkçede olduğu gibi, bol bol okuma pratikleriyle kazanılabilecek bir gereklilik olması sonuç olarak bol miktarda ve anlaşılır mesajlarla dolu İngilizce okumaları yapmamızı gerektiriyor. Maalesef gramer veya kelime bilgisi eksikliği, henüz tek cümleyi bile tamamlamamışken birkaç kez sözlüğe bakma ihtiyacı okuma bütünlüğünü parçalarken, okuma isteğimizi de törpülemektedir. Tamda burada; YDS’de başarı için edinilmesi kaçınılmaz olan okuma becerisini nasıl kazandırabiliriz sorusuna cevap ararken YDS - Yökdil Hazırlık Pro uygulaması ile bu zorluğa bir kolaylık, bu boşluğa bir harf getirmek maksadıyla işte karşınızdayız.


YDS sınavlarında çıkabilecek, zevkle okunabilecek güncel, akıcı ve zengin okuma parçalarının seçilmesi ve hazırlanması,
Bu okuma parçalarında geçen YDS kelimelerinin, Türkçe ve İngilizce anlamlarıyla aynı sayfada, okuyucuya sözlüğe bakma ihtiyacı doğurmaksızın sunulması,
Seçilen kelimelerin yerine kullanılabilecek eş anlamlı kelimelerin sunulması,
Tespit edilen kelimelerin kullanıldığı örnek cümlelerin okuyucuya verilmesi,
Öğrenmeyi pekiştirmek ve hızlandırmak amacıyla, test ve alıştırmaların hazırlanması,
Önemli gramer ve strateji derslerinin daha iyi anlaşılabilmesi için Video derslerle donatılmıştır.

*YDS sınavlarında dinleme belki çok önemli değil, fakat genel ingilizce için, dinleme sınavları için gerekli olabilecek pasaj seslendirmelerini, dinleme yeteneğini arttırmak için ekledir.

Dinleyerek kelime çalışmaları yapabilirsiniz
YDS kelime testleri ve özgün Mini YDS sınavlarıyla kendinizi test edebilirsiniz.
YDS ve Yökdil sınav soru tiplerinde hazırlanmış özgün mini testlerle bu dil sınavlarına hazırlanabilirsiniz

YDS Stratejileri
YDS mi?

Öncelikle size adım attığınız bir o kadar zorlu, bir o kadar da zevkli bu yolculukta kolaylıklar ve başarılar diliyorum. Eminim birçoğumuz İngilizce öğrenme işine başlamadan önce bu işin çok kolay olacağı yönünde yanlış bir beklentiye düşmüşüzdür. Peki, o yanlış beklenti ya da algı nedir? Niçin neredeyse herkeste bu yanlış algı oluşuyor? Öncelikle okul yıllarımızda almış olduğumuz dil eğitiminin kendisi bizde bu yanlış algının oluşmasında büyük bir etkendir. Belirli çerçevede verilen belirli kalıplar, akabinde verilen o dar kalıp ve bilgilerin sınav yolu ile sorgulanması… Sonuç, geçtin veya kaldın… Bir daha geriye dönük sorgulama yok, beceri ölçme yok vs. Ancak şimdi karşı karşıya kaldığımız, bırakın günlük işlerimizde kullanacağımız temel İngilizce beceri ve bilgimizi ölçen bir sınav olmayı, bunun çok ötesinde akademik düzeyde kelime, gramer bilgisi sorgulayan ve bu bilgileri dar bir zaman aralığına sıkıştıran bir sınav var; YDS.

Bu nedenle öncelikle YDS beklentilerimizi olması gereken noktaya çekmemiz gerekmektedir. İlk kural; 100 kg lık bir yükü bir metre yukarı kaldırabilmek için en az 101 kg veya daha fazla bir kuvvet uygulamalısınız ki o yük yerinden kalksın, sonrasında uygulayacağınız her artı yük süreci hızlandıracaktır.
Professional preparation program for YDS and Yökdil.
YDS is a challenge to be overcome for many but difficult to overcome. Academicians, public officials, soldiers, students and people from many professions that we cannot count here want to get enough and high results from YDS for various reasons. So how can this be accomplished? How can YDS be overcome?

Success in YDS is primarily an examination that requires an advanced level of English knowledge. Both the grammar and the word depth of the candidates to get 50 and above notes, but only from this exam. For most, unfortunately this result is not enough. So how can YDS notes be moved up? or how to upgrade YDS? The answer to this question is here: YDS Teacher. As YDS Professor, we see that gaining and interpreting the ability to understand and interpret quickly is the first and most important key for YDS and Yökdil exams.

Reading ability, as in Turkish, is a necessity to be gained with abundant reading practices, and consequently requires us to make readings in English that are full of abundant and comprehensible messages. Unfortunately, the lack of grammar or vocabulary, even a single sentence has not yet completed the need to look at the dictionary a few times to break the integrity of the reading, the reading is also filing our request. Right here; While we are looking for answers to the question of how we can acquire reading skills that are inevitable for success in YDS, YDS - Yökdil With Prep Pro, this challenge is a convenience, we are here to bring a letter to this gap.


    Selection and preparation of up-to-date, fluent and rich reading pieces that can be read in YDS exams,
    Presenting the YDS words in these reading pieces with the Turkish and English meanings without any need to look at the dictionary,
    Presentation of synonyms words that can be used instead of selected words,
    Giving the sample sentences to the reader using the words identified,
    Preparing tests and exercises to strengthen and accelerate learning,
    Video lessons are provided for a better understanding of important grammar and strategy courses.

* Listening in YDS exams is perhaps not very important, but for general English, they add passages that may be necessary for listening exams to increase listening ability.

Listening can do word work
You can test yourself with YDS vocabulary tests and the original Mini YDS exams.
You can prepare for these language exams with original mini tests prepared in YDS and Yökdil exam question types

YDS Strategies
YDS?

First of all, you step on a challenging, so pleasurable journey and I wish you success in this journey. I'm sure many of us have come to the wrong expectation that this will be very easy before we start learning English. So, what is the false expectation or perception? Why does almost everyone have this misperception? First of all, the language education that we have received in our school years is a big factor in the formation of this false perception. Specific patterns given in the given frame, the following narrow patterns and information to be questioned by the examination ile The result, you've passed or remained inde No further retrospective inquiry, no skill measurement, etc. But now we have a quiz that measures the basic English skills and knowledge that we will use in our day-to-day work; YDS.

Therefore, first of all, we need to take our YDS expectations to the point where it should be. The first rule; In order to lift a load of 100 kg up to a meter, you must apply a force of at least 101 kg or more, so that the load will be lifted, and then each plus load you apply will speed up the process.
Read more
Collapse
4.6
418 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Yeni YDS ve Yökdil çalışma kaynakları eklendi,
Yeni gramer konu ve testleri eklendi,
Türkçe, İngilizce ve Advanced Sözlük eklendi,
YDS - YÖKDil Hazırlık uygulaması yetenekleri ile, kullanıcıların diledikleri kaynaklardan okuma pasajları eklemeleri sağlandı,
Kelime kartları, kelime eşleştirme testleri eklendi,
Okuma pasajlarını kolaylaştıracak sözlük fonksiyonları geliştirildi, kişiselleştirebilme imkanı sağlandı
YDS sözlüğü diğer uygulamalarla da çalışacak şekilde yeniden tasarlandı.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 9, 2018
Size
3.7M
Installs
50,000+
Current Version
2.8.2
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $2.49 per item
Permissions
Offered By
Kelime Software
Developer
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.