100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Dołącz do klubu MOJA JAWA i bądź na bieżąco z naszą ofertą. Od dziś najlepsze promocje będziesz mieć zawsze w zasięgu ręki i Twojego telefonu!

Korzystaj z nowego wymiaru aplikacji mobilnej. Sprawdź, jakie to proste!

Instalując aplikację Drogerii Jawa, otrzymujesz:


SPERSONALIZOWANĄ KARTĘ KLIENTA

Ciesz się wyjątkowymi promocjami, jakie oferuje program lojalnościowy.
Rejestrując się w aplikacji, od razu otrzymasz dedykowany numer karty, za pomocą której najnowsze promocje, rabaty i okazje będą bliżej Ciebie.

Otrzymuj oferty dopasowane do Twoich zainteresowań. Korzystaj ze zniżek dostępnych tylko dla posiadaczy karty.


ZAWSZE AKTUALNE GAZETKI

Wykorzystuj okazje! Aplikacja gwarantuje Ci szybki i łatwy dostęp do naszej najnowszej oferty, bieżących promocji i informacji o nowościach, prezentowanych w gazetkach. Zobacz naszą aktualną gazetkę i wybierz najlepsze rabaty dla siebie.


TRENDY I INSPIRACJE

Zainspiruj się, czytając wskazówki i porady naszych Ekspertek Piękna. Poznaj aktualne bestsellery kosmetyczne. Śledź najnowsze trendy i znajdź nowy styl, dopasowany w pełni do Ciebie.


MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA LIST ULUBIONYCH PRODUKTÓW

Stwórz swoją prywatną listę życzeń. Aplikacja daje Ci możliwość łatwego przeglądania interesujących Cię promocji i ofert specjalnych. Odkrywaj nowe produkty i dodawaj je do listy ulubionych.


LOKALIZATOR DROGERII JAWA

Wygodne wyszukiwanie Drogerii Jawa w interesującym Cię mieście. Intuicyjna wyszukiwarka sprawi, że z łatwością znajdziesz dokładne adresy oraz aktualne godziny otwarcia naszych drogerii.


Wszystko pod ręką w jednej aplikacji!

Ale to nie koniec…

Nieustannie pracujemy nad ulepszaniem aplikacji. Wraz z następnymi aktualizacjami, aplikacja będzie wzbogacana o kolejne funkcje rozszerzające jej działanie.

Masz pytania lub sugestie dotyczące aplikacji ? Napisz do nas: klubmojajawa@siecjawa.pl Swoje pomysły możesz do nas wysłać również z poziomu aplikacji. Formularz kontaktowy znajdziesz w zakładce – Ustawienia.


Czekamy na Ciebie! TWOJA JAWA
Updated on
May 9, 2022

Data safety

Safety starts with understanding how developers collect and share your data. Data privacy and security practices may vary based on your use, region, and age. The developer provided this information and may update it over time.
No data shared with third parties
Learn more about how developers declare sharing
This app may collect these data types
Personal info, App activity, and Device or other IDs
Data is encrypted in transit
You can request that data be deleted

What's new

Rozwiązanie problemu ze skalowaniem na smartfonach Samsung S21
Dodanie obsługi formularza konkursowego