DuaLajm

Contains Ads

Një redaksi e ndërtuar nga gazetarë me përvojë disavjeçare në media premton një portal ndryshe, një dritare online ku lajmi i fundit pasqyrohet atëhere kur ndodh, i saktë dhe i vërtetë. Një portal që zë kryesor ka denoncimin e skandaleve, aferave dhe padrejtësive, mbështetur kryesisht në investigimin e mirëfilltë të gazetarëve kurajozë...dhe ç'është më kryesorja një portal që nuk ka as edhe një lidhje me fondet e politikës por vetëm me të vërtetën, vetëm me lajmin, vetëm me shqetësimet e qytetarëve.
Read more
Collapse
4.4
13 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

Improved performance. No ads.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 13, 2017
Size
3.3M
Installs
100+
Current Version
1.1
Requires Android
4.0.3 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
VesaSolutions
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.