Да се преведе описот на македонски (Република Македонија) со „Преведи на Google“?Преведи го описот назад на англиски (Соединети Американски Држави)

Kannada News portal covering major events and articles in Kannada language about Karnataka news, India news and International News.
Каннада портал за вести кои ги покриваат главните настани и статии во каннада јазик за Карнатака вести, Индија вести и меѓународни вести.
Прочитајте повеќе
4,4
Вкупно 65
5
4
3
2
1
Се вчитува...

Дополнителни информации

Ажурирано
25 април 2016
Големина
2,7M
Инсталации
5.000+
Тековна верзија
0.0.5
Потребен е Android
4.0.3 и понова
Оцена на содржината
Понудено од
eReleGo Digi Media Pvt Ltd
©2018 GoogleУслови на користење на сајтотПриватностПрограмериИзведувачиЗа Google|Локација: Соединети Американски ДржавиЈазик: македонски
Со купување на ставкава, работите со Google Payments и се согласувате со Условите на користење и Известувањето за приватност на Google Payments.