Easy Learning: Český jazyk

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Easy Learning je studentský projekt, který má za cíl zatraktivnit a zmodernizovat způsob vzdělávání nejen v základních školách sadou interaktivních vzdělávacích aplikací pro Windows 10. Tato sada, již lze využít ve školách i domácnostech, přináší možnost zábavnější výuky a komplexního řešení pro všechny žáky i jejich rodiče a učitele. Navíc se s navazující webovou aplikací a online nástroji pro sledování pokroku žáka jedná o zcela universální nástroj, který si lze přizpůsobit zcela podle potřeb, a to například definováním témat nebo dokonce vytvářením vlastních materiálů.

Učte se díky aplikaci Easy Learning: Český jazyk náš rodný jazyk snadněji než kdy dříve. Uvidíte, že je to velká zábava! Aplikace obsahuje výukovou i procvičovací část. Ve výukové se nacházejí jednoduché přehledy témat, přičemž některá tato témata umožňují přímou interaktivitu, ku příkladu lze v českém jazyce využívat stylus pro obtahování písmen, slabik a slov. Procvičovací část pak obsahuje stále se navyšující počet různých druhů cvičení a her, mezi něž patří dokončování textu, počítání jevů, rychlá hra, výběry z možností, seřazení částí slov, dopsání textu a další. Tyto materiály nabízejí bohaté možnosti nastavení a též je lze využívat v rámci tzv. šablon, což je sousled několika po sobě jdoucích cvičení. Navíc, protože náš projekt vyvíjíme zcela universálně, si může každý vytvořit své vlastní cvičení díky webové aplikaci Easy Learning: Material Maker a to následně spustit. Samozřejmostí jsou automaticky získávané ceny pro motivaci žáka nebo generované grafy pokroků.

Do této aplikace postupně přidáváme další a další užitečné funkce. Buďte u toho s námi!
Easy Learning is a student project that aims to make learning in schools more attractive and streamlined, not only in primary schools, with a set of interactive Windows 10 education applications. parents and teachers. In addition, the downstream web-based application and online tools to monitor student progress is a completely versatile tool that can be customized to your needs, for example by defining topics or even creating your own materials.

Learn with Easy Learning: Czech Language our native language more easily than ever. You will see that it is great fun! The application contains both an educational and a practice part. The tutorial contains simple overviews of topics, some of them allow direct interactivity. The practice section then includes an ever-increasing number of different types of exercises and games, including text completion, phenomenon counting, quick play, selections, sorting out parts of words, writing text, and more. These materials offer a wide range of settings and can also be used in the framework of so-called templates, which is the result of several successive exercises. In addition, since we develop our project universally, everyone can create their own tutorials with the Easy Learning: Material Maker web application and then run it. Of course there are automatically obtained prizes for pupil motivation or generated graphs of progress.

We’re gradually adding more and more useful features to this app. Be there with us!
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Kritická oprava zobrazení některých kurikul
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
October 24, 2019
Size
3.1M
Installs
10+
Current Version
1.0.0R3
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Adam Baničević
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.