ECGSPOR

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

2010 yılına kadar yerli bir marka ile ülkemizde üretimi yapılmayan plastik kaplı halter ve dambıl setlerini Ecg markasıyla üretip satışa sunarak yerli ürünlerimizi müşterilerimizle tanıştırdık.
Başlangıçta aylık 10-15 ton olan üretim kapasitemizi yıllar geçtikçe kendimizi geliştirerek aylık 300-400 tona kadar çıkardık. Şuana kadar 300.000 den fazla müşterisine ürünlerini ulaştırmış olan firmamızın önceliği her zaman önce müşteri memnuniyeti oldu.
Yerli üretimi yapılana dek bu ürünlerde fiyatların ne kadar yüksek olduğunu iyi biliyorduk.Ülkemizde son yıllarda artan özellikle gençlerimizin spora bir yerden başlama yapma isteğini, ürünlerimizde karlılığı düşük tutup en uygun fiyatları sunarak desteklediğimizi göstermeye çalıştık.

‘’Ürünleriniz neden bu kadar ucuz satılıyor?’’


Biz Ecgspor olarak sattığımız ürünlerdeki temel her parçanın üretimini kendi bünyemizde yapıyoruz.Ve direkt olarak 1.elden sizlere ulaştırıyoruz.Devamlılığımızı sağlayabildiğimiz ölçüde minimum karlılıkla sizlere uygun fiyatlar sunmaya çalışıyoruz.
‘’Sizler bu ürünleri alırken fiyat karşılaştırmasında nelere dikkat etmelisiniz ve Neden Ecgspor’u tercih etmelisiniz?’’


Ürün detaylarını okumalısınız, şöyle ki;
Plastik dolgu ürünlerde ürün boyutları demir döküme oranla daha büyük olduğundan ve barlara sınırlı sayıda plaka takabileceğinizden dolayı ürün içerikleri çok önemlidir.Özellikle Halter setlerinde ileride yüksek kg'ları takıp çalışabilmeniz için ürün içeriğinin buna göre belirlenmiş olmasına dikkat etmelisiniz.Bu yüzden biz farklı olarak 10 kg plaka üretip plaka kapasitesini artırdık. İçeriklerimizdeki plakaların sayıları ve artan kg'larını profesyonel sporculardan aldığımız destek ile sizin daha rahat ve istediğiniz kg'larda çalışabilmenizi sağlayacak şekilde belirledik.
Örneğin;Plakaları barlara sabitleme aparatlarının sizi nasıl yorduğunu ve zorladığını görüp özel tasarım kelepçeler ürettik.
Sizden gelenleri değerlendirip ürünler üzerinde çalışarak yenilik ve farklılıklar yarattık.
En önemli noktalardan biri de sudur;üreticisi olduğumuz ürünlerimizde 1 yıl garantiyle birlikte 30 gün içerisinde koşulsuz şartsız iade hakkı veriyoruz.
Ürünler sizlere ulaşana kadar sorunlar yaşanabiliyor mu?
Ürünleri sizlere ulaştırabilmek için kargo firmalarını kullanıyoruz.Ve bazen ürünleri sizlere ulaştırırken bazı sorunlar yaşanabiliyor.
Ancak sorun ne olursa olsun yine sorumluluğu biz üstleniyoruz sorun kargo kaynaklı bir sorun bile olsa siz direkt olarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz,bizler sizlere gerekli desteği sağlıyor olacağız.
Sizler alışverişinizden memnun ayrılana kadar nasıl bir desteğe ihtiyacınız varsa bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.
Önerilerinizi de bizlere iletmenizden memnuniyet duyacağımızı mutlaka dikkate alacağımızı bilmenizi isteriz.
İyi alışverişler dileriz.

ECGSPOR
We have introduced our domestic products to our customers by producing and selling plastic coated barbell and dumbbell sets which are not produced in our country with a local brand until 2010 with Ecg brand.
Initially, our production capacity was 10-15 tons per month and we improved ourselves as 300-400 tons per month. Until now, our company has delivered products to more than 300,000 customers always prioritized customer satisfaction.
We knew how high the prices were in these products until the domestic production was made.
 
Neden neden Why are your products sold so cheap? ’’


We, as Ecgspor, produce the basic parts of the products we sell in our own structure.
‘’ What should you pay attention to when comparing these products and why choose Ecgspor? ’’


You should read the product details;
Plastic filler products are larger than the iron casting and product dimensions are very important because you can attach a limited number of bars in the bar. We have increased the capacity of plate production. We determined the number and increasing kg of the plates in our contents with the support we received from professional athletes so that you can work more easily and in desired kgs.
For example, we saw how the fixing apparatus fixes the plates to the bars and compels you and we produce special design clamps.
We have created innovations and differences by evaluating your products and working on products.
One of the most important points is the water, we are a manufacturer of products with a 1-year warranty within 30 days unconditional right to return.
Are there any problems until the products reach you?
We use the cargo companies to deliver the products to you. And sometimes there may be some problems while delivering the products to you.
However, no matter what the problem we assume the responsibility again, even if the problem is a cargo-based problem, you can contact us directly, we will be providing you with the necessary support.
If you need support until you leave satisfied with your shopping, you can call us without hesitation.
We would like to know that we will be glad to send your suggestions to us.
We wish you good shopping.
 
ECGSP is
Read more
Collapse
Loading…

Additional Information

Updated
November 12, 2019
Size
21M
Installs
1,000+
Current Version
1.1
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Shares Location, In-App Purchases
Permissions
Offered By
Ticimax
Developer
Turgut Özal Bulvarı Rumi Sokak Ticimax Plaza No:31 Ataşehir - İstanbul
©2022 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google Play|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.