4.0
1.23K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

جواب تماس سوالات کتاب های درسی خود را در برنامه الفبا مشاهده نمایید.
با برنامه الفبا نه نیازی به معلم خصوصی دارید، نه نیازی هست کتاب های کمک آموزشی بخرید، فقط کافیست از هر کجای کتاب که سوال دارید عکس بگیرید تا آموزش معلم را مشاهده کنید.

این برنامه یک ایده نو و خلاق در زمینه آموزش کتاب های درسی به دانش آموزان است. در این برنامه دانش آموزان با عکس گرفتن از صفحه ای از کتاب خود، آن صفحه را با کمک معلم مجازی خود آموزش می بینند.

برنامه الفبا در کاهش هزینه های آموزشی از جمله تهیه کتاب و فیلم های آموزشی نقش به سزایی دارد. به گونه ای که این برنامه شما را از خرید کتابهای کمک آموزشی و حل مساله بی نیاز میکند.

یکی از مزایای ویژه برنامه الفبا ، فوق العاده کم حجم بودن آموزش ها و در عین حال کیفیت بالای آن است. به گونه ای که با کمترین سرعت اینترنت می توان آموزش را با کیفیت بالایی مشاهده کرد.

برنامه الفبا ویژگی های متعددی دارد که استفاده از آن برای هر دانش آموزی ضروری خواهد بود و از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه. از جمله:

عدم نیاز به معلم خصوصی در درس ها: در این برنامه بهترین معلم ها به بهترین روش و گویاترین حالت ممکن آموزش ها را آماده کرده اند و در اختیار شما قرار داده اند.

عدم نیاز به کتاب های کمک درسی: برنامه الفبا برای همه قسمت های کتاب آموزش دارد و مساله های کتاب را با توضیح کامل و آموزش روش حل آنها به شما آموزش می دهد.

استفاده آسان و بدون دردسر: فقط کافیست برنامه را نصب کنید و از هر جای کتاب که مشکل دارید عکس بگیرید تا برنامه همه آموزش های همان صفحه را به شما نشان دهد.

قابلیت اشتراک جزوات: با برنامه الفبا شما می توانید جزوات خود را به برنامه اضافه نمایید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.
Updated on
Apr 12, 2019

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
4.0
1.23K reviews
A Google user
December 8, 2018
So you're trying to program dont not pain
23 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Alireza galdavi
April 25, 2021
I'm really sorry for you
5 people found this review helpful
Did you find this helpful?
morteza chamani
October 4, 2021
بسیار کاربردی در دوران کرونا
1 person found this review helpful
Did you find this helpful?

What's new

حل شدن مشکل پخش و ضبط در نسخه های 9.0 اندروید