1.9
2.18K reviews
500K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Ankara’da ulaşım artık cep telefonlarına taşınıyor! Şehir içi ulaşımda ihtiyacınız olan herşey AnkaraKart & N Kolay Ankara'da.

AnkaraKart & N Kolay Ankara ile harita üzerinde çevrenizdeki durakları görebilir, duraklara otobüslerin ne kadar süre sonra geleceğini takip edebilir ve duraktan geçen hatları izleyebilirsiniz.

Gitmek istediğiniz noktaya ‘’Nasıl Giderim’’ özelliği ile rota oluşturabilir, durakları, hatları veya istediğiniz herhangi bir noktayı favorilerinize ekleyebilirsiniz. Otobüslerin geliş saatleri ile ilgili alarm kurabilir ve otobüs istediğiniz durağa yaklaşmadan önce bildirim alabilirsiniz.

AnkaraKart & N Kolay Ankara mobil uygulamasına hemen üye olup, ücretsiz olarak anında MasterCard logolu sanal ön ödemeli kart sahibi olabilirsiniz. Kartınıza ilgili dolum kanallarından yapacağınız para yükleme işlemleriniz sonrasında kartınızı internetten yapacağınız alışverişlerde anında kullanabilirsiniz.

AnkaraKart & N Kolay Ankara ile artık, “Kartımda ulaşım bakiyesi var mı?” sorusu ve “Kartım yok” cümlesi tarih oluyor. Hemen üye olarak oluşturacağınız N Kolay Sanal Kart ile, Kartlarınızın bakiyesini görebilir, kartınıza para yükleyebilir veya talimat vererek belirli bir bakiyenin altına düştüğünde otomatik olarak bakiyenizi artırabilirsiniz. Kartınız olmasa bile uygulamanızı kullanarak ulaşım araçlarına binebilir ve hatta alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Tüm Özellikler:

Harita:
AnkaraKart & N Kolay Ankara ile harita üzerinde çevrenizdeki durakları görebilir, duraklara otobüslerin ne kadar süre sonra geleceğini takip edebilir ve duraktan geçen hatları izleyebilirsiniz.

Favoriler:
Düzenli olarak kullandığınız toplu ulaşım araçlarını favorilerinize ekleyebilir, geçiş saatleri ve durak bilgilerine kısa yoldan ulaşabilirsiniz.

Nasıl Giderim:
Gitmek istediğiniz noktanın yer bilgisi, tarih ve saat detayını girerek bir ulaşım rotası oluşturabilir, gitmek istediğiniz noktaya nasıl gideceğiniz hakkında bilgi alabilirsiniz.

Kartlarım:
AnkaraKart & N Kolay Ankara ile artık, “Kartımda ulaşım bakiyesi var mı?” sorusu tarih oluyor. N Kolay Sanal Kart ile, AnkaraKart ya da N Kolay Ankara kartınızın bakiyesini görebilir, kartınıza para yükleyebilirsiniz. Ayrıca talimat vererek kartınız belirli bir bakiyenin altına düştüğünde otomatik olarak bakiyenizi artırabilirsiniz.

Mobil Biniş:
‘’Bilet Al’’ fonksiyonunu ile telefonunuza biniş paketi yükleyip, telefonunuzun NFC özelliğini kullanarak herhangi bir ulaşım kartına ihtiyaç duymadan uygulamanızla otobüse biniş yapabilirsiniz

Alışveriş:
AnkaraKart & N Kolay Ankara uygulamasını alışveriş ödemelerinizde de kullanabilirsiniz. Yaptığınız alışveriş sonrası uygulamanızı alışveriş yaptığınız mağazanın pos cihazına yaklaştırmanız ödeme yapmak için yeterli olacaktır.

Alarm:
Düzenli olarak kullandığınız otobüs hattı numarasını tanımlayarak bineceğiniz durak ve yolculuk saatine göre alarm kurabilir, yolculuğunuz öncesinde bildirim alabilirsiniz.

Önemli Yerler:
Bulunduğunuz bölgeye yakın alışveriş merkezi, hastane ve ATM gibi sürekli ihtiyaç duyulabilecek önemli yerleri bulabilir, bir rota oluşturabilirsiniz.

Duyurular:
Durak, güzergah ve saat değişikliklerine dair bilgilendirmeleri bu alandan öğrenebilirsiniz.
Updated on
Apr 20, 2021

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
1.9
2.18K reviews
A Google user
March 13, 2019
Probably one of the worst navigation apps ever created. If you want to look for a stop instead of a business or a park you cannot. The search function is basically useless, it functions like it is from the 90's, unless you know the code of the bus stop. The routes are not even useful either, from my house it tellse to walk to a different stop instead of the one I always use for the same bus. The app needs improvements before it is useful. Id rather stick to google maps than this mess of an app.
32 people found this review helpful
Did you find this helpful?
ahmed al-Rubaay
December 29, 2021
I can't even sign up on this application It says "0273" after clicking sign up... Doesn't even say what's wrong and i still don't know what's wrong. Useless application that is badly designed and i don't recommend anyone to use it, instead use Google maps and EGO. After two years it's still not allowing me to sign up.
61 people found this review helpful
Did you find this helpful?
E-Kent Geçiş Sistemleri ve Biletleme Teknolojileri
January 6, 2022
Merhaba. Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Uygulamaya sadece TC Kimlik numarasına sahip kişiler üye olabilmektedir..
Nigel
August 6, 2022
Absolutely useless for visitors. No option to check balance for tourists. The old app had feature to check balance online. This new app is useless.
Did you find this helpful?

What's new

Geri bildirimleriniz doğrultusunda uygulamamızı güncellemeye devam ediyoruz.

Bu versiyon ile çeşitli iyileştirmeler yaptık ve küçük hataları giderdik.

Tüm yenilikler için güncellemeyi unutmayın.