Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Turkish (Turkey)

Elifçe Güzellik Salonu; Estetiysen Elif MERTGENÇ liderliğinde, profesyonel kadrosu, uzun yıllar Estetik ve Güzellik sektöründe edinilen tecrübe ve bir çok üniteye ( Epilasyon, Zayıflama, Cilt bakımı, Makyaj uygulamaları, vb.) sahip geniş hizmet yelpazesi ile 2010 yılında Erzincan’ da hizmet vermeye başlamıştır.
Temel ilkesi, en kaliteli ürün ve en iyi hizmet olan Elifçe Güzellik Salonu kalitesi ile tanınan, dünyaca ünlü firmaların ürünlerini kullanmakta ve sektörde çıkan her türlü yeniliği dünya ile aynı anda müşterilerin beğenisine sunmaktadır.
Öncelikle sağlığınızı korumayı, daha sonra sizleri en son teknoloji yardımıyla güzellik alanında sonsuz doyuma ulaştırmayı hedeflemektedir. Elifçe güzellik salonuna elifceguzelliksalonu.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Ekonomik ve ultralüx bir güzellik her insanın hakkıdır prensibiyle bayan ( belirli saat aralığında erkek) estetiğinde 1. sınıf ve TSE belgeli kalitesiyle hizmet vermektedir.

Her insan güzeldir. Sizi özel hissettirecek ve özel olduğunuzu hatırlatacak tüm profesyonel uygulamalar ve buna yakından şahit olmak için Elifçe güzellik salonuna başvurmak yeterli olacaktır. Elifçe sadece Erzincan’ da yaşayan vatandaşlara değil , bölgesinde ve Türkiye geneline verdiği hizmetlerle gurur duyuyor. Ulusal ve uluslar arası basın ve yayın kuruluşlarınca bölgemizde ve Türkiye de saygın ve sektöründe lider olması sebebiyle, Elifçe aranılan bir marka olmuştur. Bizi tercih eden tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.
Elifçe Güzellik Salonu siz değerli müşterilerine sıcak ve sevgi dolu bir ortamda bütçenizi de üzmeden size yönelik çözümleri ile sizleri bekliyor.

Elifçe Güzellik salonu. Erzincan ilinde Erzincan belediyesince ruhsat verilmiş İKİ Güzellik salonundan bir tanesidir.

Elifçe Güzellik Salonu Türkiye’ de TSE- HYB belgeli üç güzellik salonundan biridir. Sadece Erzincan’ ın değil, Doğu ve Güney doğu Anadolu bölgesinin TEK ( TSE ) belgeli Güzellik salonudur. Bu belge tüketiciye verilecek hizmetlerin ve çeşitli işyerlerinin mevzuata uygunluğunu, imkân ve kabiliyetlerinin yeterliliğini gösterir.

TSE belgesi Türk Standartları Enstitüsünce; toplumun yaşam düzeyini yükseltmek için, standardizasyon, uygunluk değerlendirme, deney ve kalibrasyon faaliyetlerini tarafsız, bağımsız, etkin ve güvenilir olarak yapmak, faaliyet alanı içerisindeki tüm cihazların bulunurluğu ve işlevliği, nitelikli, uzman personel istihdamı eğitim, sertifika ve belgeleri, Güzellik salonunun genel yapısını kapsayan çok kapsamlı bir inceleme sonrasında verilen bir belgedir.

BİZ SİZİ MUTLU ETMEYİ SEVİYORUZ…
ELİFÇE
Elif of Beauty Salon; In esthete're Elif MERTGENÇ leadership, professional staff, many years of aesthetic and acquired in the beauty industry experience and a unit (hair removal, weight loss, skin care, makeup application, and so on.) Have Erzincan in 2010 with a wide range of services has started to provide services.
    The basic principle recognized by Elif by Beauty Shop quality with the highest quality products and best service, world-renowned companies are using their products and all kinds of innovations emerging in the sector are presented to the same time customers with the world.
   First, protect your health, then the beauty of the area with the help of the latest technology aims to transport you to the eternal fulfillment. You can find the address elifceguzelliksalonu.co Elif as a beauty salon.

   Economic and UltraLux beauty is the principle of the right of every human female (male at certain time intervals) serves 1st class and TSE certificate in aesthetic quality.

     Every person is beautiful. To make you feel special and all professional applications will remind you that it will be private and close enough to witness as to refer to Elif beauty salon. Elif by just Erzincan citizens not living in the region and Turkey is proud of the services provided to the public. National and international press and media organizations in our region and in Turkey due to the respected leader in the sector, Elif this has become a brand in demand. Thank you to all our friends who choose us.
   Elif by Beauty Salon in warm and loving environment to our valued customers in your budget with you for being upset solutions are waiting for you.

   Elif of beauty salons. Licensed by the municipality in the province of Erzincan, Erzincan is one of the TWO beauty salon.
   
   Elif by Beauty Salon in Turkey is one of three beauty salons TSE HYB certified. Only Erzincan 's not ONE of East and South East Anatolia (TSE) is a certified beauty salon. This document will be given to consumer services and the regulatory compliance of various establishments, indicates the adequacy of resources and capabilities.
 
   TSE certificate of Turkish Standards Institute; to raise the living standards of the community, standardization, conformity assessment, unbiased testing and calibration activities, independent, effective and reliable make, availability and functioning of all devices within the scope of qualified, specialist employment training, certification and documentation, including the general structure of beauty salons It is a document issued after a comprehensive examination.
 
   WE LOVE YOU WE DO NOT HAPPY ...
                                                                       ELİF by
Read more
Collapse
Loading...

What's New

Güncel Web Uygulaması Aktif Edildi.
Sms Entegrasyonu Tamamlandı.
Kosgeb Bağlantıları Güncellendi.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 11, 2016
Size
1.4M
Installs
50+
Current Version
1.2
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
MuratSoft Yazılım ve Web Tasarım Hizmetleri
Developer
İnönü Mahallesi 14. Sokak Ozdil is Merkezi kat:1 no:4 Merkez / Erzincan
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.