Empik Foto – vyvolání fotek, fotoknihy, fotodárky

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Vyvolání fotek ještě nebylo tak rychlé a jednoduché. S aplikací Empik Foto za pár chvíl objednáte fotografie, vytvořite projekt fotoknihy, vykouzlíte z fotky obraz na plátně anebo připravíte perfektní dárek pro blízkou osobu.

Naše appka Vám poskytne řádu možností, jako jsou úprava fotek a použití různých filtrů. Náš editor fotek nabízí i možnost vytvořit koláže z fotek, které pak vyvoláte jako fotografie nebo použijete u přípravy fotoknihy nebo fotodárku.

Podívejte se na naše produkty!

VYVOLÁNI FOTEK
Proměňte své vzpomínky v fantastické, kvalitní fotky. S naší pomocí vyvoláte fotky doslova během 3 minut. Budeme se snažit, aby Vám Vaše galerie fotografií udělala radost co nejdřív.

Fotky můžete objednat v oblíbeném formátu: od malých fotografií na doklady přes nejoblíbenější formát 10x15 do velkých digitálních snímků formátu 30x45 cm. Použiváme nejkvalitnější materiály a stroje, aby Vaše fotky měly tu perfektní ostrost a barevní hloubku.

FOTOKNIHY
Fotokniha je více než album. Je to Váš příběh formou fotografií, dovolí Vám uchovat nejvzácnější vzpomínky v nejkrásnější podobě. Fotokniha je skvělá památka a výjimečný dárek na Valentýna, k narozeninám, k výročí svatby a pro každou příležitost.

OBRAZY
Pokud chcete vytvořit z fotky obraz na plátně, naše appka je správnou volbou. Tiskneme fotoobrazy ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech. Ověřte možnosti appky Empik Foto. Tiskněte jednotlivé snímky nebo vytvořte koláž fotek. Rozhodujete pouze Vy. Fotoobraz na plátně bude krásným dárkem pro blízké a skvělou památkou.

PLAKÁTY
Plakát je skvělým řešením, pokud potřebujete oživit svůj byt. Naše plakáty tiskneme na velmi kvalitním fotografickém papíru s gramáží 270 g. Můžete zvolit jednu fotku nebo vytvořit zajímavou koláž. Naše plakáty můžete tisknout ve 3 formátech (čtverec, na výšku, na šířku) a až 10 různých velikostech.

HRNEČKY
Hrneček s fotkou je ideální dárek pro blízké a skvělá památka. V appce Empik Foto na Váš čekají 4 typy hrnečků: bílý, bílý s barevným vnitřkem a uchem, hrneček se lžičkou a magický hrneček, který mění barvu pod vlivem tepla. Všechny hrnečky mají objem 330 ml a jsou vyrobené z lesklé keramiky.

MĚKKÉ FOTOKNIHY
Měkká fotokniha je velmi pohodlná alternativa pro klasickou fotoknihu, díky měkké vazbě (gramáž 200 g/m2) bude vždycky po ruce. Dostupná ve 3 rozměrech: 15x20, 20x20 a 20x30. Osvědčí se i v obchodu jako produktový katalog nebo portfolio služeb.

Podívejte se na naše další produkty:

FOTOPANELY
KALENDÁŘE
PUZZLE
TAŠKY
KRYTY NA MOBIL
POLŠTÁŘKY
MAGNETKY
PŘÍVĚSKY

Jak vyvolat fotky s appkou Empik Foto?

· nainstalujte appku,

· zvolte produkt, o který máte zájem,

· přidejte fotku z mobilního zařízení, svého Facebooku nebo Disku Google,

· zvolte způsob doručení,

· čekejte na objednáne produkty nebo informaci o doručení Vaši objednávky na výdejní místo.

Způsoby doručení

Zvolené produkty můžete vyzvednout na jednom z 10 tisíc výdejních míst. Můžete také objednat doručení domů. Nezávisle na zvoleném způsobu, pro objednávky nad 700 Kč doručení je úplně zdarma.

Empik Foto je vášeň a radost z tvoření, která se projevuje v popularitě a důvěře. Pouze v roce 2020 jsme pro Vás vytiskli nad 130 milionů fotek! Stáhněte si mobilní appku, připojte se k nám, tvořte a odebírejte fotky a fotoprodukty kdykoliv a kdekoliv chcete!
Retrieving photos has not been so quick and easy. With the Empik Foto application, you can order photos in a few moments, create a photo book project, conjure a picture on a canvas from a photo or prepare the perfect gift for a loved one.

Our app will provide you with a number of options, such as editing photos and using various filters. Our photo editor also offers the option of creating collages from photos, which you can then call up as photos or use to prepare a photo book or photo collection.

Take a look at our products!

CALLED PHOTOS
Turn your memories into fantastic, high-quality photos. With our help, you can take photos literally in 3 minutes. We will try to make your photo gallery happy as soon as possible.

You can order photos in a popular format: from small photos to documents through the most popular 10x15 format to large digital images in the 30x45 cm format. We use the highest quality materials and machines so that your photos have the perfect sharpness and color depth.

PHOTO BOOKS
A photo book is more than an album. It is your story in the form of photographs, it allows you to preserve the rarest memories in the most beautiful form. The photo book is a great keepsake and an exceptional gift for Valentine's Day, birthdays, wedding anniversaries and for any occasion.

PICTURES
If you want to create a picture on canvas from a photo, our app is the right choice. We print photo images in 3 formats (square, portrait, landscape) and up to 10 different sizes. Check out the Empik Foto app options. Print individual images or create a collage of photos. Only you decide. A photo painting on canvas will be a beautiful gift for loved ones and a great souvenir.

POSTERS
A poster is a great solution if you need to liven up your apartment. We print our posters on high-quality photo paper weighing 270 g. You can choose one photo or create an interesting collage. You can print our posters in 3 formats (square, portrait, landscape) and up to 10 different sizes.

MUGS
A mug with a photo is an ideal gift for loved ones and a great souvenir. In the Empik Foto app, 4 types of mugs are waiting for you: white, white with a colored interior and an ear, a mug with a spoon and a magic mug that changes color under the influence of heat. All cups have a volume of 330 ml and are made of shiny ceramics.

SOFT PHOTOBOOKS
The soft photo book is a very convenient alternative to a classic photo book, thanks to the soft binding (weight 200 g / m2) it will always be at hand. Available in 3 sizes: 15x20, 20x20 and 20x30. It will also prove itself in the store as a product catalog or portfolio of services.

Take a look at our other products:

PHOTO PANELS
CALENDARS
PUZZLE
BAGS
MOBILE COVER
PILLOWS
MAGNETS
PENDANTS

How to take photos with the Empik Foto app?

· Install the app,

· Choose the product you are interested in,

· Add a photo from your mobile device, your Facebook or Google Drive

· Choose the method of delivery,

· Wait for the ordered products or information about the delivery of your order to the delivery point.

Delivery methods

You can pick up the selected products at one of the 10,000 dispensing points. You can also order home delivery. Regardless of the chosen method, for orders over 700 CZK delivery is completely free.

Empik Foto is a passion and joy of creation that manifests itself in popularity and trust. In 2020 alone, we printed over 130 million photos for you! Download the mobile app, join us, create and take photos and photo products whenever and wherever you want!
Read more
Collapse
4.9
2,146 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Nová fotoalba v appce
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
April 7, 2021
Size
84M
Installs
100,000+
Current Version
1.24
Requires Android
6.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Empik S.A.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.