EMU - Employee Mood Up

Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

EMU = Employee Mood Up.

Služba zaměřená na zvýšení produktivity a snížení fluktuace pomocí jednodušší péče o zaměstnance a lepší komunikace.

Každého z nás v práci občas něco trápí nebo nás potěší. Kolikrát už se vám stalo, že jste o tom chtěli někomu říci, ale vlastně jste neměli komu. Váš nadřízený zrovna nebyl dostupný nebo toho měl moc a jednoduše na to zapomněl.

Díky EMU můžete svou připomínku nebo nápad odeslat kdykoli odkudkoli a váš zaměstnavatel bude mít jasný přehled o tom, co vás v práci trápí.

EMU vám umožní se svým zaměstnavatelem komunikovat moderně - přes mobilní aplikaci. Sdělte mu jak se v práci cítíte a co vás trápí. Popište mu svůj problém a sledujte jeho řešení. Pošlete mu svůj nápad a buďte v přehledu, co se ve firmě odehrává.

Chtěli byste si EMU vyzkoušet i u vás ve společnosti? Napište nám na sales@emu.hr.

Privacy Policy (Informace o ochraně osobních údajů) -https://employeemoodup.com/ochrana_osobnich_udaju.pdf
EMU = Employee Mood Up

A service designed to increase productivity and reduce turnover through easier employee care and better communication.

Every one of us at work sometimes bothers something or pleases us. How many times have you ever wanted to tell someone about it, but actually you had no one. Your boss just wasn't available or had too much and simply forgot about it.

With EMU, you can send your suggestion or idea at any time from anywhere, and your employer has a clear overview of what is bothering you at work.

EMU allows you to communicate with your employer in a modern way - via the mobile app. Tell him how you feel at work and what bothers you. Describe your problem and follow the solution. Send him your idea and stay on top of what's going on in your business.

Would you like to try EMU in your company? Contact us at sales@emu.hr.

Privacy Policy -https: //employeemoodup.com/ochrana_osobnich_udaju.pdf
Read more
Collapse
3.9
8 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

* Notifikace k vyplnění nálady zůstává v aplikaci – Někdy se stane, že se notifikace někde ztratí, zapomenete na ní, omylem jí smažete nebo prostě zapadne mezi hromadou dalších. Je pak těžké odpovědět na dotaz vašeho manažera. Nově na vás budou notifikace čekat v aplikaci – na vašem přehledu v sekci “Úkoly”.

Děkujeme všem za zpětnou vazbu. Poslat můžete i vy tu svou na feedback@emu.hr
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
June 28, 2019
Size
13M
Installs
500+
Current Version
1.19.0
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Users Interact
Permissions
Offered By
EmployeeMoodUp.com
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.