Energy Online (бета)

2.5
2.3K reviews
100K+
Downloads
Content rating
Everyone
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image
Screenshot image

About this app

Дізнавайтесь про актуальні тарифи на газ та електроенергію та подавайте заявки на компенсацію, оцінюйте роботу енергокомпаній та повідомляйте про зловживання в мобільному додатку.

Мобільний додаток «Енергетика Онлайн» містить ряд інструментів:

1. «Актуальні тарифи» допоможе вам отримати оперативну інформацію про актуальні ціни на газ та тарифи на електроенергію. Порівнюйте ціни постачальників газу та економте до 30%.

2. «Поширені запитання» допоможе знайти відповіді на актуальні запитання у сфері енергетики.

3. «Подати заяву на компенсацію» дозволяє подати скаргу до енергокомпанії у сфері газу та електроенергії за неякісно надані послуги або до НКРЕКП про ненадання компенсації постачальником.

4. «Оцінити роботу постачальника» є інструментом публічної оцінки роботи енергокомпаній. Завдяки відгукам кожен споживач зможе обирати кращий сервіс в своєму регіоні.

5. «Повідомити про зловживання» призначений для швидкого реагування громадської спільноти, керівництва енергокомпаній на порушення з боку посадових осіб і персоналу.
Updated on
Jan 31, 2022

Data safety

Developers can show information here about how their app collects and uses your data. Learn more about data safety
No information available
2.5
2.3K reviews
A Google user
July 31, 2019
Login and password recovery procedures aren't works well now, so this is useless app for me, but very nice idea. I hope you fix it soon.
3 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Dixi Group
September 26, 2019
Дякуємо за коментар! Додаток працює і пройшов серію оновлень, щоб запобігти подібним перебоям. Просимо вибачення за незручності і запрошуємо до користування!
A Google user
April 15, 2019
Cannot register, cause regions aren't available. Mistakes like 'фамілія' make my eyes bleeding, registration form doesn't accept ukrainian letters at least in the 'surname' text field.
17 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Dixi Group
September 27, 2019
Доброго дня! Дякуємо за відгук. Додаток пройшов серію оновлень, щоб запобігти подібним перебоям. Зверніть, будь ласка, увагу, що внаслідок оновлень було змінено спосіб авторизації (через ел. адресу). У випадку будь-яких проблем, звертайтесь до підтримки - energy.online.app@gmail.com. Просимо вибачення за незручності і запрошуємо до користування!
A Google user
July 16, 2019
can not log in with credentials from website
4 people found this review helpful
Did you find this helpful?
Dixi Group
September 26, 2019
Доброго дня! Ідея додатку - встановити прямий і прозорий канал зв'язку між НКРЕКП, енергокомпаніями і споживачами. Додаток покликаний допомогти регулятору краще моніторити якість послуг, а споживачів зробити більш активними, поінформованими і захищеними від потенційних зловживань. Додаток не заміняє функцій особистих кабінетів ліцензіатів.

What's new

Виправлені помилки