Autoškola

Contains Ads
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Aplikace pro výuku a ověření znalostí z autoškoly, vše pro skupinu B - předpisy, dopravní značky, řešení dopravních situací, zdravotnická příprava, atd. Aktuální testové otázky doprovázené obrazovým materiálem, simulace reálného testu. Evidence zobrazených a špatně zodpovězených otázek pro větší přehlednost a vyšší efektivitu výuky. Možnost zaměřit se na otázky odpovídající některým klíčovým slovům.

Aplikace je bezplatná, pouze ve spodní části obrazovky může zobrazovat reklamu staženou z Internetu.

Zdrojem testových otázek je Věstník dopravy MD ČR k datu 14. 12. 2016.

Máte-li nějaký problém s naší aplikací, kontaktujte nás prosím nejprve na e-mailové adrese podpora@entis-design.com. Pokusíme se s vámi problém vyřešit. Děkujeme.
Applications for training and validation of knowledge, driving and all group B - regulations, traffic signs, dealing with traffic situations, medical training, etc. Current Test Questions accompanied by visuals, simulation of the real test. Evidence displayed a wrong questions answered for greater clarity and greater efficiency of teaching. Opportunity to focus on issues corresponding to certain keywords.

The application is free, only the bottom of the screen can display advertising downloaded from the Internet.

The source of test questions the Bulletin of Transport Ministry of Transport of the date 14. 12. 2016.

If you have a problem with our app, please contact us first to the e-mail address podpora@entis-design.com. We will try to solve the problem with you. Thank you.
Read more
Collapse
4.5
3,575 total
5
4
3
2
1
Loading...

What's New

aktualizace otázek (stávající otázky a informace o postupu budou aktualizací odstraněny)
úpravy vzhledu (světlé pozadí/tmavý text pro vyšší čitelnost)
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
January 11, 2017
Size
7.5M
Installs
100,000+
Current Version
1.3.6
Requires Android
4.0 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Entis-Design
©2019 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.