Eptisa - Menaxhimi i mbetjeve

Aplikacion i ndërtuar nga Eptisa në kuadër të projektit “Asistencë Teknike për Sistemin e Menaxhimit të Integruar të Mbetjeve të Ngurta për dy Bashkitë e Përzgjedhura të Shqipërisë” financuar nga Delegacioni Evropian. Raportoni dhe ndiqni zgjidhjen e problemeve te mjedisit, pastrimit dhe largimit të mbetjeve në qytetin apo lagjen tuaj.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Bug fixes
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
May 31, 2018
Size
8.8M
Installs
10+
Current Version
4.0
Requires Android
4.1 and up
Content Rating
Everyone
Permissions
Offered By
Albanian Business Partner
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersArtistsAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.