Konverzace na cesty

Contains Ads
·
Offers in-app purchases
Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Czech (Czechia)

Konverzace na cesty - jazykový průvodce do celého světa - speciálně pro našince ;)

Aplikace je ZDARMA dostupná na Google Play. Po jejím stažení do vašeho zařízení a spuštění je ihned dostupný textový obsah celé aplikace v plném rozsahu. Zvukové nahrávky jsou předmětem koupě.

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí a neznáte místní jazyk? V cizí zemi se pohybujete v neznámém prostředí, ale přesto si tam musíte zajít do obchodu nakoupit, najíst se v restauraci, někde se ubytovat, půjčit si auto nebo se zajít večer někam pobavit. Právě proto je Konverzace na cesty nezbytným pomocníkem ve všech zemích, jejichž jazyk neovládáte. Navíc, místní obyvatele vždy potěší, pokud se alespoň pokusíte domluvit se s nimi jejich vlastním jazykem.

S angličtinou se sice domluvíte v 89 zemích, s němčinou v 10 a s italštinou téměř v 7 státech, ale tato Konverzace na cesty vám pomůže domluvit se prakticky kdekoliv na světě.

S kompletní kolekcí Konverzace na cesty, která obsahuje 22 jazyků v podobě nejpoužívanějších frází, se domluvíte přibližně ve 215 zemích (více informací najdete na http://www.smart-phrase.com/uplatneni-cestovni-konverzace-staty). Už nepotřebujete žádné cestovní příručky ani slovníky.

Každá jazyková verze konverzace na cesty je rozdělena do 31 témat nejčastěji potřebných jak při cestování, tak i v běžném životě (např. pozdravy a představování, počasí, veřejná doprava, stravování, ubytování, banka).

Jednotlivá témata obsahují věty (fráze nebo slovíčka), které připravili rodilí mluvčí. Rozsah témat pokrývá nejběžnější situace, které vás na cestách mohou potkat. Tyto věty si můžete nejen přečíst, ale hlavně poslechnout, takže nácvik výslovnosti bude hračka. Pokud si ale přece jen netroufnete mluvit, stačí přehrát větu nahlas a aplikace bude „mluvit“ za vás.

Po zakoupení jednotlivých jazyků, nebo cenově výhodnější celé kolekce, jsou fráze připravené ke stažení do vašeho zařízení. Pak už nemusíte být ani online – fráze máte kdykoliv k dispozici. Jednotlivé konverzace na cesty se od sebe někdy liší, protože zohledňují zvláštnosti dané země (geografické, gastronomické, kulturní, atd.).

Ve všech jazycích najdete těchto 31 témat:
* VŠEOBECNÉ VÝRAZY
* POZDRAVY A PŘEDSTAVOVÁNÍ
* OTÁZKY A VŠEOBECNÉ DOTAZY
* SLOVA OPAČNÁ
* HOTEL, UBYTOVÁNÍ
* RESTAURACE
* SNÍDANĚ
* PŘEDKRMY
* POLÉVKY
* MASO
* RYBY A PLODY MOŘE
* PŘÍLOHY
* ZELENINA A SALÁTY
* OVOCE A ZÁKUSKY
* NÁPOJE
* STÍŽNOSTI
* CESTOVÁNÍ VLAKEM
* CESTOVÁNÍ LETADLEM
* CESTOVÁNÍ LODÍ
* CESTOVÁNÍ MĚSTSKOU DOPRAVOU
* TAXI
* PŮJČOVNA AUT
* PROHLÍŽENÍ PAMĚTIHODNOSTÍ
* ZÁBAVA A KULTURA
* OBCHODY A SLUŽBY
* BANKA
* POŠTA
* TELEFON
* DATUM, ČAS A POČASÍ
* ČÍSLA
* POHOTOVOST

Každá konverzace na cesty obsahuje přibližně:
* 600 vět (závisí na konkrétní jazykové verzi)
* 30 minut nahrávek
* 770 unikátních slov (slovní zásoba)

Pro další informace navštivte prosím www.smart-phrase.com/cestovni-konverzace

Na kvalitě a vaší spokojenosti nám záleží. Pokud nám chcete něco sdělit, učiňte tak prosím nejlépe přímo z aplikace odesláním zprávy na podporu - jen tak vám na to můžeme reagovat.
Conversations on the road - language guide to the entire world - especially for our fellow citizens ;)

The application is available free on Google Play. After downloading to your device and start is immediately available text content of the application in its entirety. Sound recordings are the subject of purchase.

Going on vacation or a business trip abroad and you know the local language? In a foreign country you are in unfamiliar surroundings, but yet there, you must go to the store to buy a meal in a restaurant somewhere to stay, rent a car, or go for something tonight fun. That is why the conversation on the road indispensable tool in all countries whose language is not familiar. Also, locals are always pleased when at least try to speak with them in their own language.

With English, although speak in 89 countries, in 10 German and Italian almost 7 countries, but this Conversation way in helping you communicate virtually anywhere in the world.

With the complete collection Conversation path that contains 22 languages ​​in the form most commonly used phrase is spoken in approximately 215 countries (more information visit http://www.smart-phrase.com/uplatneni-cestovni-konverzace-staty). I do not need any travel guides or dictionaries.

Every language conversation on the road is divided into 31 themes in both traveling and in everyday life (such as greetings and introductions, weather, public transport, meals, accommodation, bank).

Individual topics contain phrases (phrases or words), which are prepared by native speakers. The range of topics covers the most common situations that you may encounter on the road. These sentences can not only read, but also to listen to, so practice your pronunciation is easy. But if you do just never dare to talk, just play the sentence out loud and the app will "speak" for you.

After buying the languages ​​or the whole collection, the phrase ready for download to your device. Then it may not even be online - a phrase you have at your disposal. Individual conversations on the road from each other sometimes different because it respects the particularities of the country (geographic, gastronomic, cultural, etc.).

In all languages, you will find 31 subjects:
* GENERAL EXPRESSIONS
* GREETINGS AND INTRODUCTIONS
* QUESTIONS AND GENERAL
EXPRESSIONS * OPPOSITE
* HOTEL, HOTELS
* Restaurant
* BREAKFAST
* STARTERS
* SOUPS
* MEAT
* Fish and seafood
* Attachments
* VEGETABLES AND SALADS
* Fruit and cakes
* DRINKS
* COMPLAINT
* TRAVEL BY TRAIN
* Travelling by plane
* TRAVEL CRUISE
* LOCAL TRANSPORT TRAVEL
* TAXI
* CAR HIRE
* SIGHTSEEING
* ENTERTAINMENT AND CULTURE
* SHOPS & SERVICES
* Banks
* POŠTA
* TELEPHONE
* DATE, TIME AND WEATHER
* Numbers
* EMERGENCY

Každá conversation path includes approx:
* 600 sentences (depending on the specific language version)
* 30 minutes of recordings
* 770 unique words (vocabulary)

For more information, please visit www.smart-phrase.com/cestovni-konverzace

The quality and your satisfaction is important to us. If we want to say something please do so ideally directly from the application sending messages to support - just so you can respond to.
Read more
Collapse
3.7
55 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

opravené položky v databázi
úpravy zvukových nahrávek
drobná vylepšení aplikace
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
July 31, 2015
Size
4.4M
Installs
5,000+
Current Version
1.1.0.29
Requires Android
2.3.3 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
Digital Purchases
In-app Products
$0.99 - $19.25 per item
Permissions
Offered By
Euvit, s.r.o.
Developer
Kpt. O. Jaroše 1724/27 Prostějov 79604 Česká republika
©2020 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.