Translate the description into English (United States) using Google Translate?Translate the description back to Slovak

Pomáhajte pri všetkom čo robíte. Prepojte svoje denné aktivity s vytvorenou výzvou na pomoc a zmente osud tých, ktorí to sami nedokážu.

1. Vyber si svoj event.
Nájdite si event, ktorého sa zúčastníte alebo si ho jednoducho pre svojich priateľov vytvorte.

2. Kúp si lístok.
Eventy sú spojené s výzvami na pomoc a počas event u budete všetci niekomu pomáhať.

3. Pomôž dobrej veci.
Komu pomôžete je na vás, nájdite si taký event, ktorý pomôže vám srdcu blízkej výzve. Viete pomôcť aj z domu, bez účasti na evente.

Organizuješ aktivity pre svoju rodinu, blízkych alebo priateľov?

Chceš spojiť svoju značku so záchranou osudov tých, ktorí to sami nedokážu? Chceš priradiť svojim aktivitám aj “charitatívny” rozmer?

Vytvor svoj event v Go2Help aplikáci, prepoj ho s výzvou na pomoc a pozvi svojich hostí jednoduchým zdieľaním linku z aplikácie. Ak máš výzvu, ktorú v zozname nevidíš, jednoducho nám ju prepošli a my ju overíme a zaradíme do zoznamu.

Poznáš niekoho, kto potrebuje finančnú pomoc pre lepšiu budúcnosť? Alebo máš organizáciu, združenie alebo zaujímavý projekt, ktorý chceš finančne podporiť ?

Zaregistruj svoju výzvu na pomoc v Go2Help. Po jej overení ju zaradíme do zoznamu výziev, ktorú následne môže ktokoľvek podporiť. Následne zdieľaj link z aplikácie a podpor svoju zbierku u svojich blízkych a priateľov.
Help with everything you do. Connect your daily activities with the created call for help and change the fate of those who cannot do it themselves.

1. Choose your event.
Find an event to attend or simply create one for your friends.

2. Buy a ticket.
Events are associated with calls for help and during the event you will all help someone.

3. Help a good cause.
Who you help is up to you, find an event that will help you close your heart to the challenge. You can also help from home without attending the event.

Do you organize activities for your family, loved ones or friends?

Do you want to combine your brand with saving the fates of those who can't do it themselves? Do you want to assign a "charitable" dimension to your activities?

Create your event in the Go2Help app, link it to a call for help, and invite your guests by simply sharing a line from the app. If you have a challenge that you don't see in the list, simply forward it to us and we'll verify and list it.

Do you know someone who needs financial help for a better future? Or do you have an organization, association or interesting project that you want to support financially?

Register your call for help in Go2Help. After verifying it, we will include it in the list of challenges, which can then be supported by anyone. Then share the link from the app and support your collection with your loved ones and friends.
Read more
Collapse
Loading…

What's New

Fix bugs.
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 2, 2020
Size
50M
Installs
10+
Current Version
1.0.15
Requires Android
5.0 and up
Content Rating
Interactive Elements
Users Interact, In-App Purchases
Permissions
Offered By
Blue Lemons s.r.o.
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.