FashionGroup

13

FASHION GROUP претставува најголема малопродажна групација на компании за текстил во регионот и ги поседува правата на ексклузивност, франшиза и мастер франшиза за многу светски познати модни брендови меѓу кои Mango, Levi’s, Replay, Springfield и многу други. Оваа апликација Ви овозможува да пребарувате низ широкиот спектар на производи кои ги нудиме - брзо, лесно и едноставно.

Преку FashionGroup апликацијата можете:
- Да ги разгледувате сите производи кои ги нудиме од вашиот мобилен телефон
- Брзо и едноставно да нарачувате производи кои ќе ги добиете на домашната адреса
- Да креирате листа на желби и да ги следите цените на омилените производи
- Да добиете специјални попусти при онлајн купување
- Да добивате “Newsletter” со информации за сите новости и актуелни промоции
- Да ја проверите достапноста на одреден производ во нашите продавници
- Да ја користите Loyalty картичката и при онлајн купување
Read more
Collapse
4.2
13 total
5
4
3
2
1
Loading…

What's New

Fixed minor bugs
Read more
Collapse

Additional Information

Updated
December 21, 2020
Size
44M
Installs
5,000+
Current Version
1.5
Requires Android
4.4 and up
Content Rating
Everyone
Interactive Elements
In-App Purchases
Permissions
Offered By
NB SOFT
©2021 GoogleSite Terms of ServicePrivacyDevelopersAbout Google|Location: United StatesLanguage: English (United States)
By purchasing this item, you are transacting with Google Payments and agreeing to the Google Payments Terms of Service and Privacy Notice.